"The Voice Senior". Andrzej Piaseczny komentuje huczne urodziny i aferę z TVP. Co dalej z jego udziałem w programie?

Andrzej Piaseczny w końcu zabrał głos po hucznej imprezie urodzinowej, która odbiła się szerokim echem w mediach. Wokalista skomentował wulgarne zachowanie i aferę z TVP. Co dalej z jego udziałem w programie? Czy Andrzej Piaseczny pozostanie Trenerem "The Voice Senior"?

Multimedia

Andrzej Piaseczny komentuje głośne urodziny i aferę z TVP

6 stycznia Andrzej Piaseczny skończył 50 lat. Huczne urodziny artysty wywołały dużo kontrowersji i przez chwilę były tematem numer jeden w mediach. Wszystko za sprawą Adama "Nergala" Darskiego, który wrzucił do sieci nagranie z imprezy, na którym Piaseczny przeklina, w wulgarny sposób wypowiada się o partii rządzącej oraz słucha, jak przyjaciele śpiewają nieprzyzwoitą przeróbkę jego piosenki.

Widzowie bronią Andrzeja Piasecznego! Nie chcą, aby TVP wyrzucała go z programu!Zobacz więcej

Andrzej Piaseczny 16 stycznia zorganizował spotkanie z fanami podczas którego odpowiadał ich pytania. Wokalista na Instagramie odniósł się do urodzinowej afery. -To, co przedostało się do publicznej wiadomości, znaleźć tam się nie powinno. Myślę, że w zasadzie każdy z nas zachowuje się inaczej publicznie, inaczej prywatnie (...). Natomiast impreza była przednia i to chyba wszyscy widzieli. Mam w zwyczaju wyciągać wnioski i takie sytuacje nie będą się powtarzać – powiedział Andrzej Piaseczny, który dodał również, że zdarza się mu siarczyście zakląć.

Wokalistka, który jest trenerem wokalnym w programie "The Voice Senior" skomentował także oświadczenie TVP, które zostało wydane w jego sprawie. Czy nadal będzie oceniał śpiewających seniorów?

Nie ma ludzi niezastąpionych (...) Naprawdę uważam, że to jest najlepszy program tego typu we wszystkich polskich telewizjach i to zawsze była dla mnie wielka przyjemność być w tym programie (...) Doskonale zdaję sobie sprawę z sytuacji, ale wiedząc, że mogąc pracować przy tym programie i pozostawać przy poglądach, których się nie ukrywa to wartość dodana, czy to będzie możliwe, nie wiem (...) Nie chcę się wybielać i nie odwołuje niczego (...) - przyznał wokalista.

Programy TVP bez Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego? Jeden z nich skomentowałZobacz więcej

W przypływie szczerości Andrzej Piaseczny wspomniał również o polityce i swoich poglądach politycznych, czego zazwyczaj nie robi.

Tak, mam swoje poglądy polityczne, jak każdy z was. Nie wypowiadam się zwykle na ten temat (...) Ja w ogóle nie lubię polityków. Uważam, że większość z nich nas oszukuje. Każdy ma prawo mieć swoje poglądy. Mnie interesują sprawy, nie partie. Wiec jeśli nie zgadzam się z kimś, tak jak w tym przypadku, używam takiego, a nie innego języka - powiedział.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Yago (gość)

    Masz plusa Piasek że nie próbowałeś się wcielić wybielic, to co ty krzyczała myśli 3/4 Polakow ,nie zaluj TVP stać Cię na.lepszy program

    18.01.2021 22:44
  • Teresa (gość)

    Nie chcę więcej oglądać ani słuchać tego Europejczyka. Może w innym kraju pochwałą jego chamstwo.Wynocha

    18.01.2021 05:05
  • port (gość)

    Wulgaryzm prostak tacy są celebraci im większe chamstwo tym uważają się za lepszych

    17.01.2021 23:04
  • Anna (gość)

    Kulturą jest też przeklinanie a co do wyrażania swojej opinii każdy ma prawo pozdrawiam Panie Andrzeju 😉

    17.01.2021 19:46
  • obywatelka (gość)

    winny jest Nergal,też był w pierwszym odcinku razem z Piaskiem i się znają,na pewno mu zazdrości i tak zrobił .Panie Andrzeju zmienić znajomych ,bo to nie jest przyjaciel co tak robi,a występ w TVP nie ma nic z tym wspólnego,jak odejdzie Piasek i Szpak to zobaczą jak stracili dużo oglądających,bo ludzie mówią że że względu na nich oglądają

    17.01.2021 16:51
  • ircia (gość)

    Bardzo pana lubię, jest pan bardzo pozytywną osobą, w domu wolno wszystko robić , mówić, Jak pana nie będzie w tym programie to będzie nudno!!!

    17.01.2021 16:17
  • Magda (gość)

    Guzik mnie obchodzą czyjeś poglądy polityczne i nikt nie musi się z tym obnosić. Panie Andrzeju nie musiał Pan w tak wulgarny sposób ogłaszać.

    17.01.2021 16:06
  • Jola (gość)

    Ale sensacja !!! . Cóż się stał? Człowiek nie ma prawa obejść 50 urodzin. Poza tym wyjątki nie używają wulgarnych słów.

    17.01.2021 15:58
  • NELKA (gość)

    PIASEK NIE LUBI POLITYKOW I MA SWOJE POGLADY TAKIE JAK : J**** *** I KONFEDERACJE , A RESZTA JAK : PO, SLD, HOLOWNIA , LBGT LOVE YOU ? WIERZE, ZE NA 1000 % PIASEKA JUZ NIE BEDZIE W NASTEPNYM PROGRAMIE TVP2 I SZPAKA ROWNIEZ / I OBY SIE SPELNILO / VON

    17.01.2021 14:29
  • gość (gość)

    No cóż, tłumaczenie świadczy o winie. Wszystkim wiadomo jakie poglądy i upodobania ma ten pan, który w dodatku nie przyznaje się do swojego pochodzenia i podkreśla, że jest Europejczykiem a w Polsce to on tylko mieszka i bierze kasę... Do tego wyznaje multireligijność, multikulturowość i wszystkie nienormalności tego świata. Jest chodzącym złem, który nigdy nie powinien mieć jakiegokolwiek wpływu na innych ludzi. Mam nadzieję, że już nigdy więcej nie zobaczę ani nie usłyszę tego pana TVP. A filmiki zamieszczone w sieci ukazały miernotę i na taką zabawę też wyglądało. Jakie towarzystwo taka zabawa. A wszyscy oni z pod znaku pioruna... kto z kim przystaje takim się staje. I wiadomo jak kończy. DNO

    17.01.2021 14:18
  • Katarzyna (gość)

    Po prostu zawiodłam sie 😕

    17.01.2021 13:53
  • Mmm (gość)

    Same komentarze Pisuarskich troli.... Całe szczęście, że podobno mamy w tym kraju wolność słowa. Każdy może wyrażać swoje poglądy jak chce. Szczególnie we własnym domu!!!!!!

    17.01.2021 13:46
  • Mmm (gość)

    Same komentarze Pisuarskich troli.... Całe szczęście, że podobno mamy w tym kraju wolność słowa. Każdy może wyrażać swoje poglądy jak chce. Szczególnie we własnym domu!!!!!!

    17.01.2021 13:46
  • Jolanta 62 (gość)

    Ci co obrażają homoseksualistów sami mają zboczenie mózgowe albo jego brak marsz do średniowiecza hahaha

    17.01.2021 13:38
  • Jolanta 62 (gość)

    Moja mama też czasem zaklęła a była pedagogiem

    17.01.2021 13:33
  • Jolanta 62 (gość)

    Oh wszyscy piszą o kulturze ą i ę ja klnę od rana dziennie i kto mi zabroni politycy też klną nawet na forum i co nikt ich z tego nie rozlicza.Andrzej jest sobą i dobrze polu żuj sobie chłopaku klnij do woli !!!!! ; )

    17.01.2021 13:30
  • jadwiga (gość)

    JA SADZILAM ZE FACET KTORY Z TAKA MILOSCIA I TROSKA DBA O SWOJA MAMĘ UMIE ZACHOWAC SIE ZAWSZE ODPOWIEDNIO A TU CO KLOPS WYSZLO SZYDLO Z WORKA . BRAK KULTURY OSOSBISTEJ A Z TYM SIE CZLOWIEK RODZI NIESTETY NABYTA TO WLASNIE TAK WYGLADA DWULICOWA DOM CHAMSTWO NA ZEWNATRZ POPIS KULTURY A SZK0DA BO TO TALENT I SAM SIE ZARYSOWAL I RYSA POZOSTANIE

    17.01.2021 13:27
  • aseret (gość)

    Poglądy może każdy mieć, ale sposób ich prezentacji zależy od kultury osobistej. A tego tu zabrakło.

    17.01.2021 13:07
  • Jola .. (gość)

    Każdy popełnia błędy nie każdy potrafi się do nich przyznać Prywatnie każdy może zachowywać się jak chce w granicach rozsądku Myślę że jest tam gdzie powinien i powinien zostać

    17.01.2021 13:02
  • jurlib (gość)

    Piasek,wystarczy,wracaj do piaskownicy w ręku szpadelek nie kieliszek. i gadanie bzdur.

    17.01.2021 12:41
NowszeStarsze