"The Voice Senior". Andrzej Piaseczny trafił do szpitala! Bardzo ciężko przechodzi COVID-19. Ma trudności z oddychaniem

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa i bardzo ciężko przechodzi chorobę. Wokalista opublikował nagranie ze szpitala, na którym ostrzega przed lekceważeniem zagrożenia. Piaseczny jest podpięty do specjalistycznej aparatury.

Multimedia

Andrzej Piaseczny zakażony koronawirusem

Dramatyczny apel pojawił się na profilu Andrzeja Piasecznego w mediach społecznościowych w środę, 17 marca. Wokalista poinformował wszystkich, że zmaga się z koronawirusem już od 10 dni. Niestety w ostatnim czasie jego stan się pogorszył i trafił do szpitala.

Kochani wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, którzy mają dosłownie w nosie to co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj - mówi na nagraniu ze szpitala.

Andrzej Piaseczny przerwał milczenie po hucznych urodzinach. Co dalej z jego udziałem w programie?Zobacz więcej

Piaseczny ma kłopoty z oddychaniem. Na nagraniu widać, jak trudno mu złapać oddech. Wokalista zaapelował do wszystkich, aby przestrzegali zaleceń ekspertów dotyczących bezpieczeństwa i higieny.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Lena (gość)

    To ściema i

    18.03.2021 16:26
  • Anka (gość)

    zapraszam na oddziały covidowe na wolontariat, brakuje rąk do pracy, medycy przepracowani przemeczeni zestresowani i ich rodziny również...moje pierwsze chwile na oddziale covidowym, listpad, wiec nie było jeszcze mowy o szczepieniach personelu, lęk o życie wlasne, swojej rodziny. Jako medyk masz z tyłu głowy że taki czas może kiedys nastapic typu wojna, pandemia. Idąc do zawodu wiesz o tym wiesz że podejmujesz jakieś ryzyko ale myślisz sobie, przecież żyjemy w bezpiecznych czasach, okazuje sie że niekoniecznie, jedna myśl która mi towarzyszyla gdy zakładałam kombinezon i wchodziłam przez śluze, to ta, że CI ludzie za śluzą boją sie jeszcze bardziej, boją sie, ale liczą na mnie ! Zatem jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia zamilczcie i pomyście o tych których przyszłosc zostala brutalnie "zabrana"i to bez ostatnich słów do rodziny bez pozegnanaia bez uscisku dłoni najbliższych, często jeszcze przytomni lecz nieświadomi tak to nazywam spustoszenia którego dokonuje niedotlenienie mózgu. To okrutna choroba, a wy wszyscy możecie pomóc sobie i innym wystarczy stosowac sie do obostrzeń i nosic maski we włąsciwy sposób tylko tyle

    18.03.2021 11:58
  • Ipa (gość)

    Niech mu nergal pomoże.

    18.03.2021 11:44
  • Iga (gość)

    Panie Andrzeju życzę szybkiego powrotu do zdrowia♥️

    17.03.2021 20:06
  • AS (gość)

    GARDIAS D. TEŻ UMIERAŁA A TERAZ POMYKA NA KONIKACH JAK GAZELA

    17.03.2021 20:05
  • Daro (gość)

    Przeszedłem przez to i Moja Pani z Zatorowością i Astmą .. czy było źle .. spokojnie do przeżycia , co jakiś czas Ktoś .. kogoś dokładają , też mam nadzieję ze to nie ściema , jeśli nie życzę Zdrowia a jeśli tak to żal i współczuję .. Trzeba się bać , wirus jest straszny nie możemy o nim zapomnieć .. Maski na Ryj jest Covid wszyscy się Bójmy i połóżmy Gospodarkę już Leży .. Temat b.złożony .. w okropnym czasie przyszło żyć .. Wielu nie przeżyje .. Zdrówka i Powstania , Strasznie Nami Sterują .. Jebańce

    17.03.2021 20:03
  • karka (gość)

    i jeszcze - szybkiego powrotu do zdrowia Panie Andrzeju!

    17.03.2021 19:54
  • karka (gość)

    Niektórym tutaj komentującym, nic tylko życzyć takiego stanu, żeby w końcu przestali pierd...ć głupoty o braku pandemii.. pośmiejcie się w twarz tym, którzy stracili bliskich przez to gówno! widać, że jesteście mądrzejsi od lekarzy specjalistów, niektórym się wydaje, że postarali wszystkie rozumy, głąby jedne..

    17.03.2021 19:54
  • Hm (gość)

    Andrzej wracaj do nas i szybko zdrowiej.Co niektórzy nie wierzą w covid,ale jak ktoś straci najbliższą osobę z powodu tej podstępnej choroby to wtedy uwierzy ,że ona istnieje.Ja wierzę,bo zmarł mój kuzyn 49 lat w ciągu kilkunastu dni.Był zdrowy jak dzwon,a to choróbsko zabiło go.Więc nie warto tej choroby lekceważyć.

    17.03.2021 19:50
  • Nnn (gość)

    Mam nadzieję że To nie sciema

    17.03.2021 19:24
  • Tiamat (gość)

    I ty też Brutusie??????? A myślałam, że jest tu miejsce wolne od ""plandemii"> Niech Piasek uważa, bo respiratory służą do rozwalania płuc. Przeziębił się chłopak i trafił do obozu.( chyba go nie zaszczepili tą starą szczepionką na grypę?! Innej nie ma !)A trzeba leczyć się w domu! Witaminę C stosować, i inne, owoce jeść, nie palić i nie pić w nadmiarze.Dieta ,dieta!! Te kundle tylko czyhają by wbić ci piętno _ covid19, w dokument.i przekonać czytelników , że to prawda. Prawdą jest sezon zwany ,przedwiośnie, kiedy ludzie się przeziębiali od zawsze , mieli grypę, anginę, lub zapalenie płuc lub oskrzeli. Dzisiaj wszystko jest TRRRRASZLIWĄ plandemią.........z trudem ten zamordyzm znoszę...

    17.03.2021 18:06
  • Adam (gość)

    Zapchali mu nos rurami, to nic dziwnego, że ma problemy z oddychaniem.

    17.03.2021 17:47
  • Maria (gość)

    Wracaj do zdrowia i na scenę wracaj i śpiewaj

    17.03.2021 17:42
  • Ból dupy (gość)

    E tam piasek to pee...dzi00, jego chłopak michal piróg pewnie lata do szpitala z rosółkami.

    17.03.2021 17:26
  • Wiewióra (gość)

    Panie Andrzeju życzę szybkiego powrotu do zdrowia ♥️♥️♥️trzymam mocno kciuki ♥️♥️♥️

    17.03.2021 16:13
  • ewa (gość)

    nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

    17.03.2021 15:55
  • szpung (gość)

    jak to mowia j...l ***j......l *** i sie doj.....l, eurowizja podciela mu skrzydla i dzieki tamtemu show on i rozglosnie radiowe przestaly torturowac sluchaczy jego talentem, za co dois jestesmy wdzieczni.

    17.03.2021 15:21