"The Voice Senior". Andrzej Piaseczny zdobył się na poruszające, szczere wyznanie. "Tak, to jest piosenka o mnie". Fani go wspierają!

Andrzej Piaseczny niedawno, w trudnej, pandemicznej rzeczywistości, wydał nową płytę. Aktualnie udziela wielu wywiadów związanych z promocją nowego krążka. W jednym z nich zdobył się na szczere, niezwykle osobiste wyznanie!

Multimedia

Osobiste wyznanie Andrzeja Piasecznego

7 maja miała miejsce premiera nowego krążka Andrzeja Piasecznego, wokalisty oraz jurora w programie "The Voice Senior". Piosenkarz aktualnie udziela wielu wywiadów związanych z promocją nowej płyty o tytule "50/50". W czasie wywiadu udzielanego w Radiu Zet, przy okazji omawiania drugiego singla z płyty, utworu "Miłość", stworzonego wspólnie z Majką Jeżowską, wokalista podkreślił niezwykle osobisty stosunek do tej konkretnej piosenki.

Sara Egwu-James zachwyca! Jej ojciec też występował w popularnych programachZobacz więcej

W tym konkretnym utworze, podmiot liryczny wspomina między innymi o "miłości do niego". Artysta przyznał, że bardzo utożsamia się z tymi słowami.

Ja piszę o swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że dotyczy mnie efekt motyla, tzn. że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, żeby się określać. (...) Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem.

Fani wokalisty zareagowali bardzo pozytywnie na to wyznanie. W sieci pojawiły się gratulacje oraz mnóstwo słów wsparcia.

To musi być duża ulga po tylu latach. Wszystkiego najlepszego i dużo siły, bo w tym kraju jej potrzeba.

W przypadku Andrzeja Piasecznego to była tajemnica Poliszynela. Ale widocznie miał potrzebę powiedzieć o tym głośno właśnie teraz. Każdy ma prawo do miłości.

Nie jestem fanem twórczości Pana Andrzeja. Ale pod słowami o tym, że "najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha", podpisuję się obiema rękami. Bądźcie, Panowie, szczęśliwi! Wszystkiego dobrego!

Bardzo dobrze mówi. Co z tego, że wszyscy wiedzieli, bądź się domyślali. Zrobił to na swoich zasadach. Mam nadzieję, że czuje ulgę i jest szczęśliwy.

Spodziewaliście się tego?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    Zamiast mówić powinien po prostu przestać się ukrywać ze swoim facetem. Chodzić za rękę czy bywać na imprezach tak jak robią to pary męsko damskie…

    09.05.2021 23:41
  • Marsjanka (gość)

    Zarobił prostak w TVP forsę i ujawnił siebie i towarzystwo Nergala.Waratumanie od Prezydenta Dudy

    09.05.2021 22:07
  • Janicka Barbara (gość)

    ALE SENSACJA!

    09.05.2021 19:32
  • Co (gość)

    Co to kogo obchodzi z kim ppa

    09.05.2021 17:53
  • Gość (gość)

    Przecież to jest tekst o kochaniu siebie !!!!!!

    09.05.2021 13:21
  • Mnb (gość)

    Kasa, kasa, kasa. Dla kasy zrobią wszystko. Co mnie i innych interesuje z kim kto sypia?

    09.05.2021 10:27
  • Pudel (gość)

    Był jest i będzie Wszyscy o tym wiedzą Lubi ten sport to niech uprawia Kogo to obchodzi Nareszcie pójdzie swobodnie na paradę z ,, przebierańcami "

    09.05.2021 09:36
  • Pudel (gość)

    Był jest i będzie Wszyscy o tym wiedzą Lubi ten sport to niech uprawia Kogo to obchodzi Nareszcie pójdzie swobodnie na paradę z ,, przebierańcami "

    09.05.2021 09:36
  • Krystyna (gość)

    Nie rozumiem Pana. To z kim Pan śpi,czy kocha Pan inaczej to jest Pana prywatna sprawa.

    09.05.2021 08:53
  • Wojtek (gość)

    Sprzedawczyk pisowski

    09.05.2021 08:42
  • Sara (gość)

    Jest się czym chwalić.To chore i obrzydliwe całować się i uprawiać sex z facetami.I co z tego masz Panie Andrzeju jaka to miłość .Lepsza była by do samego siebie na wyłączność.Pozdrawiam 🤨

    09.05.2021 07:42
  • Sara (gość)

    Jest się czym chwalić.To chore i obrzydliwe całować się i uprawiać sex z facetami.I co z tego masz Panie Andrzeju jaka to miłość .Lepsza była by do samego siebie na wyłączność.Pozdrawiam 🤨

    09.05.2021 07:42
  • Zapora (gość)

    Pisanie o sytuacji społ-politycznej w tym kontekście jest zwykłym nadużyciem i manipulacja w Polsce homoseksualizm nigdy nie był karany,a w najbardziej "oświeconych" Niemczech ostatni więzień skazany za tę ułomność psychiczną wyszedł z więzienia w 2003 r jeśli takie okropieństwo pana uszczęśliwia, nic mi do tego tylko błagam nie dorabianie ideologii do duqy

    09.05.2021 07:10
  • Cacy (gość)

    Jest to coś obrzydliwego ale jak mu z tym dobrze to jego sprawa

    09.05.2021 06:31
  • drops (gość)

    👏👏👏👏

    08.05.2021 22:17
  • Wow (gość)

    Brawo panie Andrzeju, ten temat powinien stac się normą w naszym kraju.

    08.05.2021 22:05
  • Małgorzata (gość)

    Od lat jestem Pana fanką🙂 Życzę Panu SZczĘśCiA i wieeelu lat spędzonych w wielkiej miłości. Wszystkiego najlepszego Panie Andrzeju.

    08.05.2021 21:45
  • aseret (gość)

    Nabrał odwagi po 50-tce?

    08.05.2021 21:41
  • Malgosia (gość)

    Życzę szczęścia miłości lepiej być z facetem mieć prawdziwa miłość niż z kobieta i tworzyć farsę toksyczna scieme pozdrawiam

    08.05.2021 21:24
  • Roman (gość)

    Dlaczego nie powiesz wprost ze jestes gejem i lubisz facetow ! Co to za wyznanie jak kazdy w Polsce wie ze jestes gejem , tylko mnie zastanawia czy robisz za faceta czy kobiete ?

    08.05.2021 21:17