"The Voice Senior". Castingi w Warszawie! Kto może zgłosić się do nowego show TVP?

To dzieje się naprawdę! Ruszają castingi do programu "The Voice Senior"! Kto może głosić się do nowego show TVP? Poznaj szczegóły!

Multimedia

Wkrótce ruszają nagrania nowej odsłony kultowego już muzycznego talent show "The Voice" - "The Voice Senior"! W castingach udział mogą brać osoby, które mają skończone 60 lat, a ich marzeniem jest wystąpienie na scenie przed publicznością na żywo. Ten program udowodni, że wiek to tylko liczba, a prawdziwy talent to stan umysłu - mówi Tomasz Kammel w zapowiedzi castingu.

Trenerzy są już wybrani? Kto zasiądzie w czerwonych fotelach seniorskiej wersji "The Voice"?Zobacz więcej

"The Voice Senior" - casting

Casting do "The Voice Senior" odbędzie się w poniedziałek, 13 maja 2019 r. przy ul. Woronicza 17, blok F w Warszawie. Rejestracja uczestników przeprowadzana będzie w godzinach 10-18. Należy przygotować dwie piosenki, muszą to być covery. Można śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu.

Wciąż nie wiadomo na pewno, kto zasiądzie w fotelach trenerskich programu. Czy seniorska wersja "The Voice" odniesie taki sukces jak "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"? Przekonamy się już wkrótce!

Podsiadło, Zalewski, Brodka, Szpak - oni zaistnieli dzięki talent show. Kto jeszcze? Nie uwierzysz, że jest ich aż tyle!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×