"The Voice Senior". Janina Busk z "Sanatorium miłości" będzie wspierać uczestników za kulisami!

Prace na planie "The Voice Senior" ruszyły pełną parą! Na planie oprócz Trenerów i prowadzących pojawiła się Janina Busk z "Sanatorium miłości"! Jak się okazuje, ulubienica widzów będzie wspierała uczestników muzycznego show za kulisami!

Multimedia

"The Voice Senior" - nowy program muzyczny TVP zadebiutuje na antenie stacji już w grudniu. W nowym „The Voice”, który będzie modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych – Przesłuchań w ciemno, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule Sing off. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

Marta Manowska poprowadzi seniorską edycję "The Voice"! Kiedy premiera programu?Zobacz więcej

Trenerami nowego muzycznego show zostały legendy polskiej muzyki – Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. "The Voice Senior" poprowadzą Tomasz Kammel i Marta Manowska.

Janina Busk z "Sanatorium miłości" w ekipie "The Voice Senior"

To właśnie Marta Manowska relacjonuje na swoim Instagramie to, co dzieje się na planie "The Voice Senior". Na jednym z nagrań można dostrzec Janinę Busk, czyli energiczną seniorkę znaną z programu "Sanatorium miłości". Jak dowiadujemy się ze specjalnego odcinka "The Voice Senior: Odkrywamy karty" Nina będzie opiekować się uczestnikami i ich bliskimi za kulisami programu.

Zawsze jest troszkę tremy, u mnie bardzo mało, ale niemniej jednak [...] Oczywiście dam sobie radę, wierzę w tych ludzi - oceniła Nina Busk.

Czy Nina Busk sprawdzi się w tej roli? Przekonamy się już w grudniu, bo właśnie wtedy TVP wyemituje 1. odcinek "The Voice Senior"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×