"The Voice Senior". Marek Piekarczyk zdradza, jakie piosenki śpiewają uczestnicy. Seniorzy zawładną telewizją?

Marek Piekarczyk szczerze opowiedział o uczestnikach "The Voice Senior". Kim są uczestnicy nowego talent show TVP2? Czy seniorzy po raz kolejny zawładną telewizją, tym razem śpiewając?

Multimedia

"The Voice Senior" - co śpiewają uczestnicy?

Kim są uczestnicy "The Voice Senior"? Jeden z Trenerów, Marek Piekarczyk wskazuje, że do nowego programu TVP2 przyszli ludzie, którzy mają już swoją historię. - To ludzie po przejściach - stwierdza. - Mają jeszcze energię, mają marzenia i nie dali się usunąć w ciemny kąt.

Prowadzący i Trenerzy zdradzają sekrety nowego show dla seniorów. Dlaczego będzie hitem?Zobacz więcej

Co śpiewają polscy seniorzy? Okazuje się, że w programie usłyszymy nie tylko sentymentalne utwory z poprzedniej epoki. - Te piosenki są tak różne jak ci ludzie. Jedni lubią operę, inni ckliwe piosenki w stylu przedwojennym, a jeszcze inni mocne, rock'n'rollowe - zauważa Marek Piekarczyk.

"The Voice Senior" zabierze widzów w podróż pełną muzyki, pasjonujących wspomnień, ciekawych anegdot. Na scenie nie zabraknie wspólnych występów uczestników z trenerami. To program pełen pozytywnych emocji, który pokazuje, że warto spełniać marzenia w każdym wieku.

"The Voice Senior" - zasady

20 utalentowanych wokalnie uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia, zaprezentuje się podczas Przesłuchań w Ciemno przed trenerami, legendami polskiej muzyki – Alicją Majewską, Urszulą Dudziak, Markiem Piekarczykiem oraz Andrzejem Piasecznym. Do kolejnego etapu – Półfinału, przejdzie 16 uczestników, po czterech w drużynie każdego z muzycznych opiekunów. Ostatecznie w Wielkim Finale wystąpi ośmioro najlepiej śpiewających seniorów, którzy walczyć będą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. O tym, kto zwycięży pierwszą polską edycję „The Voice Senior”, zdecydują widzowie biorący udział w głosowaniu SMS.

Wspólny spot trzech polskich odsłon "The Voice", który ma łączyć pokolenia!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×