"The Voice Senior". Marta Manowska o pracy z Tomaszem Kammelem. Były między nimi zgrzyty na planie?

Marta Manowska i Tomasz Kammel będą gospodarzami pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". Jak para prowadzących dogadywała się na planie muzycznego show? O współpracy z legendą TVP opowiedziała nam Marta Manowska.

Multimedia

"The Voice Senior" zadebiutuje na antenie TVP2 już w grudniu br. Gospodarzami muzycznego show zostali Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska. Dla prowadzącej "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" będzie to zupełnie nowe doświadczenie. Marta Manowska w duecie prowadziła dotąd tylko Powitanie lata w Kazimierzu Dolnym. Na scenie partnerował jej wtedy Abelard Giza.

Wspólny spot trzech polskich odsłon "The Voice", który ma łączyć pokolenia!Zobacz więcej

Jak Marta Manowska dogadywała się na planie muzycznego show z Tomaszem Kammelem? Ulubienica widzów podkreśliła, że Tomasz Kammel jest legendą Telewizji Polskiej i współpraca z nim była dla niej czystą przyjemnością.

Wspaniale, no Tomek jest legendą tej stacji. Jest tak doświadczony, jest w 100 procentach profesjonalny - oceniła Manowska.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości" opowiedziała też o podejściu Tomasza Kammela. Czy słynny dziennikarz potraktował ją jako partnerkę, a może uczennicę? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

O programie "The Voice Senior"

Występy uczestników w „The Voice Senior” będą oceniać: Urszula Dudziak, Alicja Majewska, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków. W trakcie dwóch pierwszych - „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    Super ludzie powinni się dogadywać. Jest lepsza. współpraca i atmosfera. To ona powoduje, że człowiek idzie do pracy z uśmiechem, a nie ze ścisnietym żołądkiem. Brawo

    05.10.2019 09:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×