"The Voice Senior". Marta Manowska poprowadzi seniorską edycję "The Voice"! Kiedy premiera programu?

Już w grudniu, na antenie TVP2, będziemy mogli oglądać pierwszą polską edycję programu The Voice Senior. Poznajcie trenerów i prowadzących muzyczny show! Czego spodziewać się po "The Voice Senior"?

Multimedia

"The Voice Senior" jeszcze w tym roku w TVP!

Po wielu medialnych spekulacjach wiadomo już, kto będzie oceniał występy uczestników w „The Voice Senior”. W programie zobaczymy legendy polskiej muzyki - Urszulę Dudziak, Alicję Majewską, Marka Piekarczyka oraz Andrzeja Piasecznego. Program poprowadzą Tomasz Kammel i uwielbiana przez miliony Polaków Marta Manowska.

W sieci pojawiają się pierwsze zakulisowe relacje a my mamy dla was galerię zdjęć z pierwszego dnia nagraniowego „The Voice Senior”, który na antenie Telewizyjnej Dwójki będzie można oglądać pod koniec roku.

Andrzej Piaseczny prezentuje jury nowego programu! Kto będzie trenował seniorów?Zobacz więcej

W nowym programie, będącym modyfikacją cieszącego się w Polsce ogromną popularnością „The Voice of Poland”, wystąpią muzykalne osoby po 60. roku życia. Seria składać się będzie z czterech odcinków.

W trakcie dwóch pierwszych - „Przesłuchań w ciemno”, trenerzy będą kompletować 4-osobowe drużny. W trzecim, półfinałowym odcinku, uczestnicy zmierzą się w formule „Sing off”. Spośród 16 osób zostanie wyłonionych osiem, które zaśpiewają w wielkim finale. Zwycięzcę pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior” wybiorą widzowie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×