"The Voice Senior". Marta Manowska straciła pracę w TVP? Zaskakujące doniesienia na temat przyszłości prezenterki. Czy zobaczymy ją jeszcze w telewizji? Jest oświadczenie TVP!

Marta Manowska od lat jest jedną z największych gwiazd TVP. Według najnowszym medialnych doniesień, lubiana przez telewidzów prezenterka miała się pożegnać z prowadzeniem jednego z programów, z którym od lat jest kojarzona.

Multimedia

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Popularność i uwielbienie wśród widzów zagwarantowały jej programy takie jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości", czy "The Voice Senior". W TVP zadebiutowała jako prowadząca pierwszej edycji "Rolnika". Po sukcesie programu, Marta Manowska do dziś pozostaje jego prowadzącą, a także zagwarantowała sobie prowadzenie kolejnych show - wspomnianych wcześniej "Sanatorium miłości i "The Voice Senior". Niewykluczony jednak, że popularna prezenterka niedługo będzie musiała się pożegnać z tym ostatnim.

Marta Manowska na bardzo starych zdjęciach. Podróżowała po świecie ze znanymi aktorkamiZobacz więcej

Marta Manowska straciła pracę w "The Voice Senior".

Do zaskakujących informacji dotarł serwis "Pomponik". Jak informuje portal, powołując się przy tym na osobę z produkcji TVP, Marta Manowska miała stracić posadę prowadzącej w "The Voice Senior". Niewykluczone również, że nie będą to jedyne zmiany, jeśli chodzi o jej osobę.

Jeśli chodzi o Martę i TVP, to w ostatnim czasie da się zaobserwować sporą zmianę. Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji "The Voice Senior" i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku - stwierdziła osoba z produkcji TVP w rozmowie z "Pomponikiem".

Według tych samych doniesień, Marta Manowska miałaby być zastąpiona w roli prowadzącej "The Voice Senior" przez inną znaną prezenterkę TVP. Nie padło jednak żadne konkretne nazwisko. Sama Marta Manowska w żaden sposób nie skomentowała tych doniesień. Jedynie w opisie jej konta na Instagramie zniknęła wzmianka o tym, że jest prezenterką "The Voice Senior".

Oświadczenie TVP w sprawie Marty Manowskiej

Do sprawy rzekomego odejścia Marty Manowskiej z programu postanowiła się odnieść Telewizja Polska. Z treści oświadczenia, które od TVP otrzymał "Fakt" można się dowiedzieć, że już niebawem oficjalnie wyjaśni się, kto poprowadzi kolejną edycję "The Voice Senior", a także, jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość Marty Manowskiej w TVP.

W jutrzejszym "Pytaniu na śniadanie" ujawnimy, kto poprowadzi "The Voice Senior" i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej. Dodatkowo wyślemy komunikat prasowy - można przeczytać w oświadczeniu przesłanym przez zespół rzecznika TVP S.A, na które powołuje się "Fakt".

Zobacz galerię

Marta Manowska jest zachwycona Piotrem Hubertem Langfortem! Połączyła ich wyjątkowa relacja!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Ila (gość)

  Człowieku gdzie twoja kultura. Nie wstyd ci

  13.08.2022 15:01
 • stasia (gość)

  nareszcie papa wszędzie było jej na dużo

  13.08.2022 13:32
 • Antek (gość)

  Mądra kobieta ale wybawiła się naiwnymi ludźmi

  12.08.2022 15:28
 • Kika (gość)

  Na pozór miła ale już dość z jej strony tej styczności w programie sanatorium to wszystko tak zmanipulowane i przesadzone niech zejdzie z planu mam dość tych usmiechow

  11.08.2022 23:01
 • Faj (gość)

  Fajna i mila

  11.08.2022 21:17
 • Piotr (gość)

  Żal nam bardzo Marty.Wiem że przeginala z sanatorium miłości zrobiła bajczarnię ,wywiady o ludziach bliskich oczernianie ludzi bez możliwości obrony tych osób było poniżej krytyki, niektóre sceny były i o zabarwieniu erotycznym . Uczestnicy lV edycji to była totalna porażka,ludzie od sasa do lasa , Takiego plotkarstwa i nienawiści do siebie nie było nigdy dotąd.To też miało wpływ na decyzję naszego zarządu.

  11.08.2022 15:56
 • !! (gość)

  Niech wypierd*la ta przeterminowana lala z mordą boksera, kvrvva zbyt dużo po wizji się szlaja. Pies ją jeb*ł.

  11.08.2022 15:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×