"The Voice Senior". Nową edycję poprowadzi Rafał Brzozowski! "To wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda"

Drugą edycję "The Voice Senior" poprowadzi Rafał Brzozowski! Piosenkarz i prezenter będzie pracował w duecie z Martą Manowską. Jak wypowiadał się o swojej nowej roli? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Rafał Brzozowski poprowadzi drugą edycję "The Voice Senior"

"The Voice Senior" to program muzyczny, w którym swój wokalny talent mogą zaprezentować najbardziej doświadczeni życiowo uczestnicy. Pierwsza edycja cieszyła się naprawdę dużą popularnością, lecz w nowych odcinkach możemy spodziewać się zmian.

Urszula Dudziak nową Trenerką w programie! Wcześniej oceniała seniorów!Zobacz więcej

Drugą edycję show TVP2 poprowadzi bowiem Rafał Brzozowski, który w tej roli zastąpi Tomasza Kammela. Uczestnik pierwszej edycji "The Voice of Poland" jest bardzo podekscytowany, że będzie mógł wrócić do studia w zupełnie nowej roli. Tak mówił o tym w wywiadzie dla portalu Wirtualne Media.

Prowadzenie "The Voice Senior" to wielki zaszczyt, wielkie wyzwanie i wielka przygoda. Mam nadzieję, że będę mógł dodać otuchy seniorom, ponieważ doskonale wiem, jak to jest być uczestnikiem tego typu programu. Stresu towarzyszącego mi podczas "przesłuchań w ciemno" chyba nigdy nie zapomnę.

Piosenkarz i prezenter w samych superlatywach wypowiadał się nie tylko o uczestnikach programu, ale także o Marcie Manowskiej, która będzie drugą prowadzącą.

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości.

Rafał Brzozowski do tej pory miał okazję poprowadzić programy "Koło fortuny" oraz "Jaka to melodia?", a także wiele różnych koncertów dla Telewizji Polskiej, m.in. jubileusz Zenka Martyniuka. Jak poradzi sobie w "The Voice Senior"? Druga edycja najprawdopodobniej pojawi się w TVP2 w grudniu 2020 roku.

Marta Manowska porównuje swoje programy. Jak sprawdziła się w nowym formacie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • miśka (gość)

    Gorzej już wybrać nie mogli. Do kompletu powinni mu jeszcze dodać pannę Krzan z Koła Fortuny, która mówi z kluchami w ustach. MASAKRA.

    05.08.2020 14:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×