"The Voice Senior" odcinek 3. i 4. Siostry Szydłowskie muzycznym objawieniem programu! Jak zareagowali na nie Trenerzy?

Elżbieta, Jolanta i Krystyna podbiły serca trenerów muzycznego show z udziałem seniorów. - To było marzenie naszej mamy, żebyśmy śpiewały we trzy - mówią siostry Szydłowskie, uczestniczki 2. odcinka "The Voice Senior" w TVP2.

Multimedia

"The Voice Senior" odcinek 3. i 4. w sobotę, 14.12.2019 o godzinie 20:05 na antenie TVP2! - sprawdź program tv

Nowy muzyczny format TVP2 okazał się telewizyjnym hitem! Premierowe odcinki "The Voice Senior" obejrzało ponad 3 miliony widzów. Przed nami kolejna dawka muzycznych emocji, wzruszających historii i wspaniałych anegdot z życia uczestników, którzy ukończyli 60. rok życia. W 2. odcinku na scenie wystąpią m.in. siostry Szydłowskie, rodowite łodzianki, które pokochali trenerzy oraz widzowie zasiadający w studio.

Wielkie wzruszenia i zaskoczenia podczas Przesłuchań w ciemno! Kto przeszedł dalej?Zobacz więcej

- Całe życie czekałam na coś ważnego. To szansa na to, żeby jeszcze coś zrobić - mówi Krystyna, jedna z sióstr. Udział sióstr Szydłowskich w muzycznym talent show TVP2 to nie tylko przygoda ale także hołd złożony mamie. - To było jej marzenie, żebyśmy śpiewały we trzy - wspominają z czułością.

Elżbieta, była nauczycielka chemii i jak mówią o niej siostry - szkolny kujon, Krystyna - szalona artystka bujająca w obłokach oraz najmłodsza z sióstr - radosna optymistka Jolanta, podczas "Przesłuchań w Ciemno" zaśpiewały utwór "Kwiat jednej nocy" z repertuaru Alibabek. We fragmencie sobotniego występu, który możecie zobaczyć już teraz, trenerzy programu Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny, niejednokrotnie porównywali siostry Szydłowskie do legendarnego polskiego zespołu z lat 60.

Marek Piekarczyk zdradza, jakie piosenki śpiewają uczestnicy. Seniorzy zawładną telewizją?Zobacz więcej

Udział w „The Voice Senior” nie jest pierwszym występem sióstr Szydłowskich na profesjonalnej scenie. - Śpiewałam w operetce, w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Zagrałam ponad 100 ról, pierwszoplanowych. Tych małych nie liczę. Epizodów też nie, chociaż cieszyły mnie ogromnie - opowiada z uśmiechem Krystyna. Jolanta przed laty była wokalistką w zespole Primo Voto. Wspólnie z siostrą Elżbietą wystąpiły także na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze oraz na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Na tym ostatnim zdobyły Srebrny Pierścień oraz Nagrodę Ministra Kultury i Sztuki. - Wtedy nie było talent show. Takie konkursy były jednymi, w których można się było pokazać jako amator - wspomina z rozrzewnieniem Jolanta.

Cały wstęp sióstr Szydłowskich, które nazywają siebie Wiara, Nadzieja i Miłość, będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×