"The Voice Senior" odcinek 5. i 6. Pieśni ludowe, niezapomniane klasyki i kolejne cudowne historie! Kto przeszedł dalej?

Kolejne Przesłuchania w ciemno za nami! Poznaliśmy kolejne wzruszające historie rozśpiewanych seniorów! Seniorzy zaprezentowali nam także bardzo zróżnicowany repertuar, który niejednokrotnie zaskoczył trenerów. Kto przeszedł dalej? Sprawdź!

Multimedia

"The Voice Senior 2" odcinek 5. i 6. - co się wydarzyło?

W tym sezonie to już nasze trzecie spotkanie z muzykalnymi seniorami z całej Polski! Jako pierwsza na scenie pojawiła się Ewa Olszewska, która, jak sama twierdzi, gdy chwyta w ręce mikrofon, staje się młodsza o 30 lat! Zaśpiewała piosenkę "Cykady na Cykladach" z repertuaru Maanam. Odwróciła trzy fotele, wyłamała się tylko Alicja Majewska. Uczestniczka powędrowała do drużyny Witolda.

Siostry Szydłowskie wygrały 1. edycję i wydają debiutancką płytę! Posłuchaj pierwszego singla!Zobacz więcej

Później scena należała do Czesławy Szymaniak, babci Adriana Szymaniaka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Seniorka, która jest wielką fanką sportu i... whisky z colą, zaśpiewała ludową piosenkę "Ej, przyleciał ptaszek". Niestety, nikt się nie odwrócił. Po Czesi na scenie pojawił się Ireneusz Nosek, prawdziwy rockandrollowiec, który najmłodszych lat wiedział, że chce być muzykiem! Wykonał "Smoke on the water" Deep Purple i odwrócił fotele Andrzeja i Witolda. Wybrał Piaska.

Kolejna uczestniczka, góralka Małgorzata Sitek, przez wiele lat śpiewała w zespołach ludowych. Zaśpiewała nieśmiertelny hit "Rudy rydz". Nie odwróciła niestety żadnego fotela. Potem przyszedł czas na Andrzeja Pawłowskiego, pół-Polaka, pół-Roma, który wsławił się tym, że w trakcie "The Voice of Poland" niespodziewanie wyszedł na scenę i zaśpiewał "Nie płacz kiedy odjadę". Teraz jako pełnoprawny uczestnik wykonał ten utwór raz jeszcze i udało mu się odwrócić fotel Witolda.

Programy TVP bez Michała Szpaka i Andrzeja Piasecznego? Jeden z nich skomentowałZobacz więcej

Drugą część programu otworzył występ Juliana Musielskiego. Najważniejsza zasada w jego życiu - nie stresować się! Mężczyzna zaśpiewał "Speedy Gonzales", ale nie udało mu się odwrócić żadnego fotela. Adam Wolak, to blacharz artystyczny i multiinstrumentalista-samouk z Jeleniej Góry. Zaśpiewał piosenkę Krzysztofa Krawczyka "Gdy nam śpiewał Elvis Presley". Niestety, nie odwrócił ani jednego fotela. Na pocieszenie zostało mu to, że Alicja Majewska porównała go do Mieczysława Fogga.

Wiesław Herliczko ma swój zespół, który specjalizuje się w cięższych brzmieniach z lat 70. i 80. Przygotował utwór "Małe tęsknoty" z repertuaru Krystyny Prońko, który podbił serce Izabeli Trojanowskiej. Później wykonał jeszcze inny utwór Prońko, "Niech moje serce kołysze ciebie do snu". Po nim na scenie pojawiła się Janina Potudin, która dzięki show "The Voice Senior" chce wypłynąć na szerokie wody. Wykonała utwór "To były piękne dni". Niestety, nie powiodło jej się. Okazało się jednak, że pracowała razem z Izabelą Trojanowską w teatrze muzycznym!

Na sam koniec na scenie pojawił się Kazimierz Górecki, który przez wiele lat grał i śpiewał na amerykańskich wycieczkowcach. Jest wielkim fanem Czesława Niemena i Elvisa Presleya. Zaśpiewał utwór "New York, New York" Franka Sinatry, odwrócił wszystkie cztery fotele, a później zaśpiewał w trio z Andrzejem i Witoldem! Ostatecznie wybrał team Alicji Majewskiej. Kolejne przesłuchania w ciemno już w przyszłą sobotę!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Daria (gość)

  Program ok.,panowie lepiej śpiewają niż panie. Piasek sympatyczny, zimna i wyniosła pani Majewska ,Iza spięta a pan Witold trochę zamyślony. Czekam na następny odcinek, może pojawi się ktoś z klasą!!! Powodzenia

  18.01.2021 15:39
 • Senior (gość)

  Zgadzam się. Beznadziejni Ci jurorzy. Poza Piaskiem.On jeden- pełny profesjonalizm..Pani Alicja, Iza ,pan Witold,chyba tylko lansują siebie .Przy okazji, bez profesjonalnego nagłośnienia, śpiewają już " cieniutko " .Czasami gorzej brzmią niż uczestnicy programu.

  17.01.2021 12:53
 • WIDZKA (gość)

  IRYTUJĄCY CI JURORZY, GROTESKOWI/ IZA TROJANOWSKA--JAKIE "SPAZMY" PRZY ROKOWYCH RYTMACH --HA, HA / TYLKO PIASEK NIE PRZYNUDZA, MERYTORYCZNY, Z POCZUCIEM HUMORU, STYL I KLASA. !!!!!!

  17.01.2021 12:27
 • Bart (gość)

  Piękna, elegancja, spokojna Iza.Ona i Piasek najlepsi

  17.01.2021 11:01
 • Mick (gość)

  Jurorzy / poza Piaskiem/ beznadziejni.Najsłabszy Paszt.Czy w programie muzycznym naprawdę musi opowiadać jak obierać ogórki, czy ćwiartowac świnki.Może powinien trafić do programu Rolnik szuka żony, bo i garnitur taki w stylu zabawy w remizie Alicja, po prostu niesympatyczna,zimna, Iza ok

  17.01.2021 10:52
 • Ewa (gość)

  Mam wrażenie,że p. Majewska nie rozumie sensu programu rozrywkowego. Jej zachowanie,uwagi w stosunku do uczestników o sposobie zachowania,kultury są nie na miejscu. Przestałam oglądać z powodu. Majewskiej. Jej miny wyjątkowo irytujące.

  17.01.2021 10:20
 • Polka (gość)

  Beznadziejny program pierwszy odcinek jeszcze można było obejrzeć kto tych ludzi kwalifikuje do programu chyba jakiś analfabeta

  17.01.2021 09:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×