"The Voice Senior". Piotr Cugowski powróci jako trener w kolejnej edycji programu? "Nie wiem. Nie interesowałem się tym"

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja o tym, że widzowie będą mogli się spodziewać kolejnej, 4. edycji programu "The Voice Senior". Wiadomo już, że w kolejnym sezonie wokalnych zmagań seniorów mają pojawić się nowi trenerzy. Jeden z dotychczasowych jurorów, Piotr Cugowski, udzielił w rozmowie z "Plejadą" zaskakującego komentarza odnośnie swojej przyszłości w programie. Czy zobaczymy popularnego muzyka w kolejnym "The Voice Senior"?

Multimedia

"The Voice Senior 4." - nowi trenerzy

Piotr Cugowski był jednym z trenerów 3. edycji programu "The Voice Senior ". Oprócz niego, w poprzednim sezonie słynnego wokalnego show dla seniorów, w roli jurorów widzowie mogli oglądać Marylę Rodowicz, Alicję Majewską i zmarłego w tym roku Witolda Paszta.

Wiadomo już, że w najnowszej edycji "The Voice Senior " dojdzie do zmiany w składzie trenerów programu. Alicję Majewską ma zastąpić Alicja Węgorzewska, a w miejscu nieżyjącego lidera grupy Vox, ma się pojawić Tomasz Szczepanik z grupy Pectus. Czy w programie ponownie pojawi się Piotr Cugowski?

Ida Nowakowska nie wie, czy pojawi się w kolejnej edycji programuZobacz więcej

Piotr Cugowski powróci jako trener w kolejnej edycji programu? "Nie wiem. Nie interesowałem się tym"

Piotr Cugowski w rozmowie z "Plejadą" postanowił odpowiedzieć na pytanie, czy ponownie zasiądzie w fotelu trenera w kolejnej edycji "The Voice Senior ". Początkowo muzyk wypowiedział się dość lakonicznie na temat swojego ewentualnego powrotu do hitu TVP.

Nie wiem. Nie interesowałem się tym - wyznał Piotr Cugowski w rozmowie z "Plejadą".

Z dalszej części rozmowy można było wywnioskować, że póki co nie kontaktowano się jeszcze z muzykiem w kwestii jego ewentualnego powrotu do programu. Sam artysta nie miałby jednak nic przeciwko temu, aby w 4. edycji "The Voice Senior " ponownie wcielić się w rolę trenera. Na pytanie, czy przyjąłby propozycję udziału w programie, gdyby taka pojawiła się ze strony TVP odpowiedział bardzo entuzjastycznie.

Z największą przyjemnością, dlaczego nie? - wyjawił w tej samej rozmowie.

Paulina Sykut-Jeżyna wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Zobaczcie wyjątkowe zdjęcia z początków jej karieryZobacz więcej

Myślicie, że Piotr Cugowski pojawi się jeszcze w "The Voice Senior"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ania sendel (gość)

    PIOTR CUGOWSKI BRACIA zespół

    21.05.2022 22:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×