"The Voice Senior". Rusza 2. edycja show dla śpiewających seniorów! Rafał Brzozowski debiutuje w roli prowadzącego!

Nowi trenerzy, nowy prowadzący i nowi, wyjątkowi uczestnicy w drugiej, wydłużonej edycji talent show z udziałem seniorów od nowego roku w telewizyjnej Dwójce. Co nas czeka w nowej odsłonie "The Voice Senior"?

Multimedia

"The Voice Senior 2" w sobotę, 2.01.2021 o godz. 21:00 w TVP2! - sprawdź program tv

Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior" czas na drugą odsłonę muzycznego talent show z udziałem seniorów po 60. roku życia. Na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno swój wokalny talent zaprezentuje około 40 uczestników. Ich niezwykłe życiowe historie, poczucie humoru i wokalne umiejętności zapewnią widzom ogrom emocji.

Witold Paszt już tak nie wygląda! Koronawirus osłabił go i odebrał kilka kilogramów!Zobacz więcej

W najnowszej edycji uczestników oceniać będą uwielbiani przez miliony Polaków Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów Izabela Trojanowska i Witold Paszt, którzy nadadzą "The Voice Senior" nowego kolorytu. Muzyczna przygoda z seniorami w roli głównej będzie trwała dłużej względem emitowanej w ubiegłym roku. Zobaczymy aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, jeden odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę wybranego przez widzów biorących udział w głosowaniu SMS.

Sylwetki nowych uczestników przybliżą prowadzący – Marta Manowska i kolejny debiutant na pokładzie "The Voice Senior" – Rafał Brzozowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krystian (gość)

    Tylko nie Brzozowski!

    28.12.2020 20:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×