"The Voice Senior". TVP pracuje nad wersją programu "The Voice" dla emerytów! Michał Szpak i Maryla Rodowicz w jury?

Po programach "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids" Telewizja Polska przystąpiła do prac nad kolejną wersją hitowego show - "The Voice Senior". Tym razem o kontrakt muzyczny będą starać się seniorzy!

Multimedia

"The Voice Senior" w TVP!

Chociaż Telewizja Polska jeszcze oficjalnie nie potwierdziła, iż przygotowuje program "The Voice Senior", to jednak w kuluarach na Woronicza już od jakiegoś czasu o tym się mówiło. Nie dość, że TVP zakupiło licencję na format "The Voice Senior", to jeszcze ten program idealnie wpisuje się w politykę programową TVP, która coraz chętniej tworzy produkcje skierowane dla widzów w wieku emerytalnym, czego najlepszym dowodem jest "Sanatorium miłości".

Uczestnicy 60+ gwiazdami telewizji! Program traf do Polski?Zobacz więcej

Zasady programu "The Voice Senior" są praktycznie dokładnie takie same jak "The Voice of Poland", z tą różnicą, że tutaj minimalny wiek uczestnika to 60 lat. Jako, że TVP jeszcze oficjalnie nie ogłosiła, iż rozpoczęła prace nad show, to nie są znane terminy oraz miejsca castingów do programu.

Przeboje Golec uOrkiestra w "Szansie na sukces"! Kto wygrał?Zobacz więcej

Ruszyła już za to karuzela spekulacji, kto mógłby pojawić się w składzie trenerskim "The Voice Senior". Według plotek na jurorskich fotelach mieliby usiąść Michał Szpak oraz Maryla Rodowicz, a ponadto mają trwać rozmowy z Andrzejem Piasecznym oraz Markiem Piekarczykiem.

Ile w tym prawdy oraz kiedy można spodziewać się premiery "The Voice Senior"? Tego jeszcze nie wiemy, ale już czekamy na ten program!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Malgosia Samosia (gość)

    Pani Marylko ,a moze wspolny z Michalem program pt. Szycie na ekranie. Dobry ? Michal kroi,fastryguje a Pani zszywa i cacko-fatalaszek gotowe. Program lepszy od jakichs tam Senior Sanatorium. A ile zabawy dla pani rownolatkow,a i mlodzi moze zasiada przed domowa plazma? Mysle ze dla zmyly mozna program sprowadzic do nazwy voice np. Voice of Poland Ciuch. Mowie Pani ,szal dusz. Wzory do nasladowania i do kupienia np. dla adeptow pierwszych krokow przed kamera promocja 70%,a co ? jak szalec to szalec. Pozdrawiam. Mysle ze Prezes TVP otworzy dla Pani serce swoje i tvp.Powodzenia !

    16.04.2019 13:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×