"The Voice Senior" w święta 2019. Odcinek specjalny w Boże Narodzenie! Co się wydarzy?

TVP2 ma niespodziankę dla fanów programu "The Voice Senior"! W nadchodzące święta wyemitowany będzie specjalny odcinek, w którym ponownie zobaczymy wszystkich półfinalistów hitowego show.

Multimedia

Specjalny odcinek "The Voice Senior" w Boże Narodzenie! - sprawdź program tv

Za nami półfinał "The Voice Senior". Ale to nie koniec spotkań z muzykalnymi seniorami, którzy podbili serca milionów Polaków. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia widzowie będą mogli obejrzeć odcinek specjalny, który jest prezentem dla fanów programu. Prowadzący Marta Manowska i Tomasz Kammel wspólnie z wszystkimi półfinalistami będą rozmawiać o świętach.

Świąteczne piosenki i trudne decyzje Trenerów! Którzy seniorzy przeszli do finału?Zobacz więcej

Nie zabraknie opowieści o tradycjach, wspomnień z dawnych lat oraz… muzyki. Widzowie ponownie usłyszą utwory związane ze świętami i okresem zimowym, które uczestnicy zaprezentowali w ostatnią sobotę na scenie muzycznego show.

Święta "The Voice Senior" już w najbliższą środę, w Boże Narodzenie o godzinie 16:15 w TVP2. Przypomnijmy, że trzy dni później, 28.12.2019 o godz. 20:05, zobaczymy wielki finał pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". Uczestnicy będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, 50 tysięcy złotych oraz wycieczkę marzeń o wartości 30 tysięcy złotych.

Prowadzący i Trenerzy zdradzają sekrety nowego show dla seniorów. Dlaczego będzie hitem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×