"The Voice Senior". Wyniki finału były ustawione?! To nie siostry Szydłowskie powinny wygrać? Kto był na 2. miejscu?

Program "The Voice Senior" okazał się być hitem Telewizji Polskiej, a duża oglądalność przełożyła się na spore rozłożenie sympatii widzów do uczestników. To z kolei sprawiło, że wyniki finału "The Voice Senior" nie wszystkich zadowoliły. To nie siostry Szydłowskie powinny wygrać?

Multimedia

Siostry Szydłowskie nie powinny wygrać?

W finale "The Voice Senior" zobaczyliśmy 8 finalistów wyłonionych w poprzednich etapach. W pierwszej częście finałowego odcinka na scenie zaśpiewali: Bogumiła Kucharczyk-Włodarek i Mieczysław Pernach z drużyny Andrzeja Piasecznego, Jadwiga Kocik i Janusz Sztyber z teamu Alicji Majewskiej, Władysław Jarecki i Kazimierz Kiljan z ekipy Marka Piekarczyka oraz siostry Szydłowskie i Waldemar Wiśniewski, którzy trafili do drużyny Urszuli Dudziak. Do drugiego etapu - ścisłego finału, decyzją trenerów, przeszli Bogumiła, Janusz, Władysław oraz siostry Szydłowskie.

Siostry Szydłowskie zaśpiewają na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. "Nie chcemy zanudzić publiczności!"Zobacz więcej

Na zwycięzcę głosowali widzowie za pośrednictwem sms-ów. Ostatecznie wygrały siostry Szydłowskie czyli Elżbieta, Krystyna i Jolanta. Panie nie ukrywały radości z werdyktu i tuż po finale dziękowały każdemu, kto przyczynił się do ich sukcesu. Siostry otrzymały tytuł Najlepszego Głosu w Polsce wśród seniorów i wygrały 50 tysięcy złotych oraz wakacje marzeń o wartości 30 tysięcy złotych. Na dodatek, wystąpią w czasie Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Okazuje się jednak, że wyniki finału "The Voice Senior" wzbudziły wiele skrajnych emocji wśród fanów programu. Niektórzy podejrzewają, że finał był "ustawiony" i z góry wiadomo było, że wygrają właśnie siostry. Internauci wskazują także, że pozostali finaliści mieli mniejsze szanse, bo występowali solo.

Niech ktoś powie,że to nie była ustawka od początku. The Voice Senior TVP wstyd!!! Dosłownie wstyd!!!

Moim zdaniem trochę to niesprawiedliwe, może we 3 ładnie śpiewają, ale osobno nie miałyby szans...

Jak dla mnie ustawione. Wystarczy poczytać komentarze wcześniejsze. Akurat pozytywnych komentarzy na temat sióstr widziałam najmniej. Coś tu nie gra.

Szkoda, byli lepsi. Ci którzy wcześniej odpadli i Ci, którzy byli w wielkim finale oprócz sióstr.

I od razu 3 takie same bukiety dostały... Ustawione jak nic...

"The Voice Senior" - wyniki finału (kolejność finalistów)

Wiele osób zastanawia się zapewne, które miejsca zajęli pozostali finaliści. Okazuje się, że na drugim miejscu uplasował się 73-letni Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka. Trzeci był Janusz Sztyber od Alicji Majewskiej, a czwarta Bogumiła Kucharczyk-Włodarek z drużyny Andrzeja Piasecznego. Nieprzekonanych zapewne i tak nic nie przekona. My gratulujemy siostrom i życzymy dalszych sukcesów.

Widzowie wydali już "wyrok". Lawina komentarzy w sieciZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Pięknym śpiewaniem pięknie wygrały.Brawooo....Bravissimo.

    01.01.2020 11:08
  • Anna (gość)

    To ze final nie byl na zywo potwierdza wygląd najstarszej z sióstr,na finale ma ona krótkie włosy a juz w pytaniu na sniadanie i na sylwestra w zakopanem -długie,tak szybko urosły?a ludzie ślą esmesy,po co?

    01.01.2020 10:40
  • Pyciok (gość)

    Moja babka to ogląda.

    31.12.2019 15:31
  • Syn ksiendza (gość)

    Niech se spiewaju, nie mój przedział wiekowy.

    31.12.2019 15:27
  • Wi3sniak z osp (gość)

    Pisowska tv, wszędzie jakieś " przyp@ly", w the voice, rolnik szuka, korona królów , pytanie na ... Kit po za tym , kto był tak mądry by SMS słać 🤪🙃 ???

    31.12.2019 15:26
  • Zygmunt (gość)

    Wiadomo że finał był nagrywany wcześniej tym rządzi się tv. Ktoś tu widzę mało wie o świecie. Jeśli ktoś chce szukać winnych czy przekrętów to znajdzie. Brawa dla zwyciężczyń i wszystkich wspaniałych wokalistów.

    30.12.2019 22:30
  • Wladek (gość)

    Były znakomite. Pozostali też śpiewali pięknie jednak one były zawodowe. Bukiety dostali wszyscy. Jak ktoś chce widzieć spisek to będzie go widzial

    30.12.2019 22:29
  • Waldi (gość)

    Wielokrotnie byly duety I konkurowaly a solistsmi, takie zycie, byly lepsze od innych I musialy nad tym na pewno sporo pracowac, Sing Sing rewelacja, a Cher lepiej niz inne wykony na voicach I gdziekoleiek, super!

    30.12.2019 22:23
  • Waldi (gość)

    Wielokrotnie byly duety I konkurowaly a solistsmi, takie zycie, byly lepsze od innych I musialy nad tym na pewno sporo pracowac, Sing Sing rewelacja, a Cher lepiej niz inne wykony na voicach I gdziekoleiek, super!

    30.12.2019 22:22
  • Ula (gość)

    Na szczescie to jurorzy decyduja, oni wiedza ze trio to potrojna praca, uwielbiam te komentarze ze latwiej w trio, zenada, siostry the best, gratuluje

    30.12.2019 22:20
  • Ula (gość)

    Na szczescie to jurorzy decyduja, oni wiedza ze trio to potrojna praca, uwielbiam te komentarze ze latwiej w trio, zenada, siostry the best, gratuluje

    30.12.2019 22:15
  • Zbigniew (gość)

    Gratuluje tej lepszej publicznosci co nie krytykuje w internecie tylko smsy sle, to poblicznosc siostr, przynajmniej zaplaca za bilet na koncert, a internauci nie, gratuluje siostrom, byly najlepsze, wszyscy jurorzy byli z tym zgodni

    30.12.2019 22:13
  • Monia (gość)

    Ja wiem jak ciezko zgrac trio, kobiety bylyscie super, musialy bardzo duzo cwiczyc zeby tak zabrzmiec, wygrana zasluzona

    30.12.2019 22:11
  • Eee (gość)

    Okropne jak chór dziecięcy, to był konkurs na głos na nie chór!!!! Powinien wygrać Janusz, te 3 kobiety były tragiczne, to ustawka!!!!!

    30.12.2019 16:16
  • Ewa (gość)

    Wygrały bo tak zadecydowali widzowie. Nie wszystkim podoba sie to samo. I po co te obrzydliwe komentarze? Czy nie jest przyjemniej czytać to co nie obraża?😀trochę rozumu życzę.

    29.12.2019 23:13
  • MM (gość)

    NA NASTĘPNE ELIMINACJĘ JADĘ Z CAŁYM CHÓREM, TO DOPIERO BĘDZIE VOICE SENIOR , WIĘKSZOŚĆ TOTALNIE FAŁSZUJE, ALE RAZEM WYGRAMY JAK NIC!!!TOTALNA USTAWKA , OD SAMEGO POCZĄTKU...WŁADEK WYGRAŁEŚ !!!! U MNIE NA SYLWESTRA BĘDĘ SŁUCHAŁ TYLKO CIEBIE...

    29.12.2019 21:50
  • Dora (gość)

    Bardzo się cieszę, że wygrały tym bardziej, że na nie głosowałam 👏👏👏

    29.12.2019 20:21
  • Anka z Tczewa (gość)

    uważam, że słusznie wygrały siostry, ja też na nich glosowalam

    29.12.2019 14:32
  • Aga (gość)

    Władysław był najlepszy.Szkoda,że to nie jemu przypadła nagroda.

    29.12.2019 14:30
  • paolo (gość)

    Kurski musi wszędzie mordę wsadzić....pasuje jak g ó w.. o do t w a r o g u