"The Walking Dead 11". Pierwsza część finałowego sezonu jeszcze tego lata na kanale FOX! Kiedy nowe odcinki będą w telewizji?

Dobre wieści dla fanów serialu "The Walking Dead". Nowe odcinki już wkrótce w telewizji! Sprawdźcie, kiedy będzie można je zobaczyć.

Multimedia

"The Walking Dead" w sierpniu w telewizji

Finałowy sezon "The Walking Dead" przedstawia dalsze losy mieszkańców Aleksandrii. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, kiedy do osady dołączają mieszkańcy upadłego Królestwa oraz spalonego Wzgórza. Brak żywności, słabo zabezpieczony teren Aleksandrii, niebezpieczeństwa ze strony innych grup żyjących w świecie zombie oraz żywe trupy to wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć bohaterzy.

Syn Jeffreya Deana Morgana debiutuje w serialu! Kogo zagra?Zobacz więcej

Co więcej, kolejnym problemem, z którego nie zdają sobie sprawy mieszkańcy jest fakt, że Eugene (Josh McDermitt), Ezekiel (Khary Payton), Yumiko (Eleanor Matsuura) i Princess (Paola Lazaro) wciąż są przetrzymywani w niewoli przez tajemniczych żołnierzy, którzy są członkami większej i silniejszej grupy. W serialu występują Matt Bomer jako Neal Caffrey, Tim DeKay jako Agent Peter Burke, Willie Garson jako Mozzie, Tiffani Thiessen jako Elizabeth Burke, Marsha Thomanson jako Diana oraz Diahann Carroll jako June.

W sieci pojawił się plakat promujący premierę nowych odcinków. Sprawdźcie naszą galerię!Zobacz więcej

Ostatni sezon będzie dłuższy od pozostałych. Będzie składał się z 24 odcinków, a pierwsze 8 widzowie będą mogli zobaczyć już tego lata. O tym jak zakończą się losy ludzkości w świecie żywych trupów i czy bohaterom uda się odbudować Aleksandrię oraz przeżyć będzie można przekonać się już 23 sierpnia o 22:00. Właśnie wtedy będzie miała miejsce premiera pierwszego z ośmiu odcinków stanowiących sezon 11A, które zostaną w kolejnych tygodniach wyemitowane na kanale FOX.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×