"The Walking Dead". Co wydarzy się w 10. sezonie? Do kogo należy tajemniczy głos w radiu? Czy szykuje się wojna z Szeptaczami?

Finał 9. sezonu "The Walking Dead" za nami. Z tej okazji showrunnerka serialu - Angela Kang opowiedziała w najnowszym wywiadzie, czego możemy się spodziewać po 10. sezonie "The Walking Dead". Co czeka bohaterów serialu AMC?

Multimedia

W finale 9. sezonu "The Walking Dead" po raz pierwszy w historii serialu zobaczyliśmy śnieg. Po doznaniu wielkiej straty, społeczności musiały stawić czoła gwałtownej zamieci. Kiedy jedna z grup zmagała się z wewnętrznym wrogiem, inna stanęła przed decyzją, której stawką było życie.

Spokojny finał okazał się jednak dla wielu widzów pozytywnym zaskoczeniem, zapowiadającym świeży start w 10. sezonie, który będziemy mogli oglądać jesienią 2019 roku. Nie ma wątpliwości, że świat "The Walking Dead" wciąż się rozbudowuje. Mimo lecącej na łeb na szyję oglądalności, showrunnerka serialu - Angela Kang robi wszystko, by tchnąć w produkcję AMC nową jakość.

Data premiery 5. sezonu jest już znana! Co w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Do kogo należy głos w radiu z finału 9. sezonu "The Walking Dead"?

Ostatni odcinek "Żywych trupów" pozostawił nas z kilkoma niewyjaśnionymi kwestiami. Twórczyni serialu przyznała, że chciała w ten sposób skłonić widzów do dyskusji. Tajemniczy głos w radiu z finału 9. sezonu "The Walking Dead" z pewnością daje fanom pole do tworzenia przeróżnych teorii. W komiksach Roberta Kirkmana głos ten należał do Stephanie - członkini Wspólnoty, liczącej ok. 50 tysięcy ocalałych. Czy to właśnie ten wątek zostanie wprowadzony w 10. sezonie "The Walking Dead"?

Angela Kang nie daje póki co jasnej odpowiedzi, czy głos z finału 9. sezonu należał do kobiety czy mężczyzny. -To zapowiedź przyszłości, jak sceny po napisach w filmach Marvela - przyznała Kang. Showrunnerka serialu w rozmowie z EW zasugerowała również fanom, że powinni skupić się bardziej na tym, co dzieje się wokół Szeptaczy.

"Żywe trupy" na Netfliksie!Zobacz więcej

"The Walking Dead". Co wydarzy się w 10. sezonie?

Angela Kang najnowszym wywiadzie dla Comicbook.com opowiedziała nieco o tym, jaki będzie 10. sezon "The Walking Dead". Co czeka bohaterów kultowej produkcji AMC? W 10. sezonie zobaczymy najpewniej kontynuację wątku Negana i Judith. Kang podkreśla, że bohater kreowany przez Jeffrey'a Deana Morgana wciąż pozostanie sobą, nie zmięknie, ale ciekawe będzie śledzić jego próbę odkupienia siebie. Poznamy też najpewniej inne aspekty jego postaci, o których wcześniej nie widzieliśmy.

W 10. sezonie kontynuowany będzie też wątek przywództwa w Hilltop. Szykuje się też wojna z Szeptaczami, która będzie wymagała od bohaterów niekonwencjonalnego podejścia. Kang zapowiedziała też kolejny przeskok w czasie.

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×