"The Walking Dead". FOX przedstawia oficjalny plakat promujący 9. sezon! Rick zostanie sam? [CO SIĘ WYDARZY]

Już tylko miesiąc został do światowej premiery 9. sezonu "The Walking Dead", dlatego FOX aby zaostrzyć apetyt fanów udostępnia najnowszy, oficjalny plakat promującym powrót tej kultowej produkcji!

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 9. od 8.10.2018 o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

W ostatnim sezonie "The Walking Dead"byliśmy świadkami decydującego starcia pomiędzy Rickiem (Andrew Lincoln) i Neganem (Jeffrey Dean Morgan), w którym Rick postanowił oszczędzić swojego wroga. Nie była to dla niego łatwa decyzja, ale chciał w ten sposób oddać cześć swojemu nieżyjącemu synowi Carlowi (Chandler Riggs), który nie pochwalał tego typu rozwiązań. Nie wszyscy byli przekonani, że był to dobry ruch i wielu ta decyzja się nie spodobała, a nawet część sprzymierzeńców zapowiedziała chęć odwrócenia się od niego. Jak zakończy się historia Ricka?

Andrew Lincoln o swoim odejściu z serialu. Co się stanie z Rickiem? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W najnowszym sezonie spotkamy ocalałych półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. To czas względnego spokoju pomiędzy grupami, które nadal pod przywództwem Ricka, współpracują ze sobą, próbując odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo, bo świat, który znali szybko się zmienia i tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury.

W miarę upływu czasu bohaterowie ponownie staną przed nieoczekiwanymi przeszkodami, niebezpieczeństwem i oczywiście zombie. Jednak prawdziwe zagrożenie, które na nich czeka, dopiero nadejdzie, a cywilizacja nad którą tak ciężko pracowali okazuje się być zagrożona.

Postać z pierwszych sezonów wraca do serialu! Przyczyni się do śmierci Ricka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • CórkaNegana (gość)

    Oby nowy sezon był lepszy od poprzedniego :)

    06.09.2018 13:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×