"The Walking Dead". Jak zakończy się historia Ricka Grimes'a? Wiemy, kiedy Andrew Lincoln pojawi się ostatni raz w serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

9. sezon "The Walking Dead" od początku zapowiadany był jako pożegnanie z Rickiem Grimesem, czyli wcielającym się w tę postać Andrew Lincolnem. Do tej pory nie wiadomo było jednak, w którym odcinku to nastąpi. Stacja AMC postanowiła jednak ujawnić skrywaną tajemnicę. Jak zakończy się historia Ricka Grimes'a?

Multimedia

Rick Grimes to jedna z najważniejszych postaci z serialu "The Walking Dead". Czas tego bohatera dobiega jednak końca, a 9. sezon będzie dla niego ostatnim. -Mam dwoje dzieci, im są starsze, tym trudniej im swobodnie podróżować, a ja mieszkam w innym państwie. Wybór był prosty. Nadszedł czas, żebym wrócił do domu - tak Lincoln uzasadnił swoje odejście podczas rozmowy z EW Radio na ostatnim Comic Conie.

Oglądalność serialu leci na łeb na szyję! Widzowie mają już dość? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Plan zdjęciowy "The Walking Dead" znajduje się w Georgii, w Stanach Zjednoczonych, a cała rodzina aktora mieszka na stałe w Anglii. Nic dziwnego, że po niemal dziesięciu latach krążenia między tymi dwoma miejscami Lincoln postanowił odejść z serialu. Szczegóły odejścia Andrew Lincolna z "The Walking Dead" były do tej pory utrzymywane w tajemnicy, ale stacja AMC potwierdziła w końcu, kiedy po raz ostatni zobaczymy Ricka Grimes'a.

Andrew Lincoln pojawi się ostatni raz w 5. odcinku 9. sezonu "The Walking Dead", którego premiera w Stanach odbędzie się 4 listopada (w Polsce dzień później na kanale FOX).

Ile sezonów jeszcze powstanie? Dyrektor stacji AMC ma ambitne plany! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wciąż nie wiadomo, jak zakończy się historia Ricka w "The Walking Dead". Według plotek funkcję lidera przejmie po nim Daryl (Norman Reedus). - Jesteśmy po tej samej stronie, Rick? - pyta Daryl w jednym ze zwiastunów. - Ty mi to powiedz - odpowiada Grimes. Czy między przyjaciółmi dojdzie do konfliktu. Czy dotychczasowi sprzymierzeńcy Ricka odwrócą się od niego?

Serial od premiery 9. odcinka "The Walking Dead" notuje coraz słabszą oglądalność. Premierę 9. sezonu oglądało 6,08 mln widzów, co w porównaniu z premierą 8. sezonu jest spadkiem o 50%. Jeszcze gorzej wypada 2. odcinek zatytułowany "The Bridge", który obejrzało już tylko 5 mln widzów. Spekuluje się, że po odejściu Andrew Lincolna stacja AMC będzie się musiała zmierzyć z kolejnym sporym spadkiem oglądalności. Dyrektor stacji ma jednak wobec tego uniwersum bardzo ambitne plany. Stacja ma nadzieje, że seriale i ich potencjalne spin-offy przetrwają na ekranie jeszcze co najmniej dekadę.

Jak według Was powinien się zakończyć wątek Ricka Grimes'a? Piszcie swoje propozycje w komentarzach!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×