"The Walking Dead". Kiedy premiera drugiej części 7. sezonu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Najpopularniejszy serial świata powraca na antenę telewizji FOX. Premiera drugiej części 7. odsłony „The Walking Dead” odbędzie się kilkanaście godzin po jej emisji w Stanach Zjednoczonych. Już teraz można zobaczyć grafikę z najnowszej części serialu.

Multimedia

MIĘDZYNARODOWA PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI 7. SEZONU „THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 13 LUTEGO 2017 ROKU

Druga część 7. sezonu serialu „The Walking Dead” zostanie wyemitowana w poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Druga część sezonu składa się z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi „The Walking Dead”, który od pięciu sezonów jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym, są jego główny producent Scott M. Gimple oraz Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Dave Alpert i Tom Luse. Najnowsza część tej kultowej produkcji zostanie wyemitowana w ponad 200 krajach, w których obecna jest telewizja FOX, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych, co wpisuje się w przyjętą przez FOX Networks Group strategię jednoczesnych globalnych premier. Zapowiedziany już 8. sezon „The Walking Dead” dotrze do 200 milionów widzów kanału FOX z ponad 200 krajów. Premierowy odcinek 8. sezonu będzie setnym odcinkiem serialu.

Telewizja FOX udostępniła już materiał zdjęciowy z drugiej części 7. sezonu, na którym znajdują się Rick Grimes (Andrew Lincoln) i pozostali ocaleni.

THE WALKING DEAD - CZYTAJ WIĘCEJ:

20 NAJBARDZIEJ OBRZYDLIWYCH SZWENDACZY Z SERIALU [GALERIA]
WSZYSTKIE SEZONY W SKRÓCIE WEDŁUG MONTY PYTHONA [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×