"The Walking Dead". Kto zostanie w serialu po odejściu Andrew Lincolna? Aktorzy podpisali nowe kontrakty! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Andrew Lincoln opuścił szeregi "The Walking Dead". Niebawem po raz ostatni w serialu zobaczymy również Lauren Cohan, czyli Maggie. Kto zostanie w obsadzie "Żywych trupów"? Aktorzy podpisali już nowe kontrakty ze stacją AMC na kolejne sezony "The Walking Dead".

Multimedia

Czy po odejściu Andrew Lincolna i Lauren Cohan koniec serialu "The Walking Dead" jest już bliski? Nic z tych rzeczy. Stacja AMC chce rozbudowywać serialowe uniwersum, w tym celu podpisała już nowe kontrakty z aktorami gotowymi wystąpić w kolejnych odsłonach "The Walking Dead".

Kto zostanie w obsadzie "Żywych trupów"? Jak podaje The Hollywood Reporter kontrakt z AMC przedłużył na trzy kolejne lata Norman Reedus, czyli serialowy Daryl oraz Melissa McBride, wcielająca się w postać Carol. Podpisanie przez nich nowych umów, wiąże się też z podwyżkami. Reedus ma zarabiać teraz 350 tysięcy dolarów za odcinek. McBride na trzyletnim kontrakcie z "The Walking Dead" ma zarobić 20 mln dolarów.

Jak zmienił się Rick Grimes od pierwszego odcinka? Andrew Lincoln napisał list pożegnalny! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

The Hollywood Reporter donosi również, że podpisanie nowych umów przez Normana Reedusa i Melissę McBride oznacza, że twórcy mogą wykorzystać ich postaci w więcej niż jeden produkcji. W trakcie negocjacji nowego kontraktu jest też podobno Danai Gurira, czyli Michonne.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×