"The Walking Dead". Ostatni odcinek 10. sezonu przełożony! Postprodukcja finału wstrzymana przez koronawirusa!

Finałowy odcinek 10. sezonu "The Walking Dead" został przełożony! Pandemia koronawirusa uniemożliwiła dokończenie postprodukcji w zaplanowanym na to czasie. Kiedy obejrzymy 16. odcinek 10. sezonu "Żywych trupów"?

Multimedia

"The Walking Dead" - finał 10. sezonu przełożony!

Trwa 10. sezon "The Walking Dead", który wkroczył już w finałową fazę. Za nami wielka bitwa z Szeptaczami, fabularny twist z Neganem (Jeffrey Dean Morgan) w roli głównej, świetne sceny walki oraz śmierć kluczowej bohaterki.

Imponująca bitwa z Szeptaczami. Była lepsza niż wielka bitwa o Westeros w "Grze o tron"?Zobacz więcej

Okazuje się jednak, że pandemia koronawirusa wpłynęła także na produkcję "Żywych trupów". Ostatni odcinek serii zostanie wyemitowany 5 kwietnia (w Polsce - 6 kwietnia na FOX). Nie będzie to jednak finał. Prace postprodukcyjne nad finałowym epizodem musiały zostać przerwane, dlatego finał sezonu zostanie pokazany w późniejszym terminie. Póki co, nie poinformowano dokładnie, kiedy.

Przypomnijmy, że premierowe odcinki "The Walking Dead" można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 22:00 na antenie FOX. W serialu występują m.in. Norman Reedus (serialowy Daryl), Melissa McBride (Carol), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Ross Marquand (Aaron), Avi Nash (Siddiq) i Samantha Morton (Alfa).

O tych serialach mówi się najwięcej! To najbardziej wpływowe produkcje dekady!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×