"The Walking Dead" sezon 10. Kim jest Virgil - nowy bohater "Żywych trupów"? Będzie sprzymierzeńcem czy wrogiem? [CO SIĘ WYDARZY]

FOX poinformował już o dołączeniu do obsady "The Walking Dead" nowej aktorki – Thory Birch. Podobno apetyt rośnie w miarę jedzenia, szczególnie u umarłych, dlatego ogłoszono kolejnego aktora, który dołączy do załogi serialu! Zastępy bohaterów walczących z zombiakami zasili Vergil, w którego wcieli się aktor Kevin Carroll.

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 10. od 7.10.2019 na FOX! - sprawdź program tv

Podczas panelu "The Walking Dead" odbywającego się na San Diego Comic Con ogłoszono, że do ekipy aktorskiej, oprócz Thory Birch, dołączy również Kevin Carroll. Aktor znany jest z takich serialowych hitów jak "Pozostawieni" czy "Snowfall". Carroll w nadchodzącym sezonie wcieli się w rolę Virgila – bardzo inteligentnego i zaradnego człowieka, który desperacko próbuje wrócić do domu i odnaleźć swoją rodzinę.

Nowa postać w serialu! Gamma będzie bardziej niebezpieczna niż Alfa?Zobacz więcej

W dziesiątym sezonie "The Walking Dead" akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Będzie trzeci serial z uniwersum! Młodzież chce poznać prawdę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×