"The Walking Dead" sezon 10. Kolejne zdjęcia z nowych odcinków. Jak ma na imię dziecko Rosity? [CO SIĘ WYDARZY]

Do 7 października, gdy na kanale FOX zadebiutuje dziesiąta odsłona "The Walking Dead", pozostało coraz mniej czasu. W kolejnym tygodniu oczekiwania na nowe odcinki FOX udostępnia zdjęcia z serialu i podgrzewa atmosferę, ujawniając imię dziecka Rosity.

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 10. od 7.10.2019 na FOX! - sprawdź program tv

Fani "The Walking Dead" nie mogą spać spokojnie. Od kilku tygodni stacja FOX karmi ich nowymi materiałami i ciekawostkami z najnowszej odsłony serialu. Nie inaczej jest i w tym tygodniu. Producentka wykonawcza i showrunnerka serialu Angela Kang zdradziła właśnie imię dziecka Rosity, które pojawi się w dziesiątym sezonie "The Walking Dead". Okazuje się, że w wyborze imienia dla dziewczynki pomogła wcielająca się w Rositę aktorka Christian Serratos. Imię Socorro (albo po prostu Coco), co po hiszpańsku oznacza “pomoc” lub “ratunek”, od pokoleń było nadawane kobietom w rodzinie Serratos.

Aktor Josh McDermitt wyznał z kolei, że jego postać, Eugene, wciąż uwikłana w miłosny czworokąt pomiędzy Rositą, ojcem dziecka Siddiqiem i chłopakiem Rosity Gabrielem, odegra szczególną rolę w życiu Socorro.

Zdjęcia z nowych odcinków! Ocaleni szykują się do wielkiej bitwy!Zobacz więcej

Na nowych zdjęciach z 10. sezonu The Walking Dead, które pokazał FOX, widzimy właśnie Rositę, Eugene’a i małą Coco.

W dziesiątym sezonie The Walking Dead  akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha  Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.  

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×