"The Walking Dead" sezon 10. Norman Reedus zapowiada epicką bitwę w stylu "Gry o tron"

Epicka bitwa w "The Walking Dead"? To możliwe! Norman Reedus w najnowszym wywiadzie zapowiedział wielkie starcie w finale 10. sezonu "The Walking Dead". Padło nawet porównanie do bitewnych scen z "Gry o tron".

Multimedia

Epicka bitwa? Już gdzie to słyszeliśmy. Norman Reedus, czyli Daryl z "The Walking Dead" twierdzi, że czekanie na finał 10. sezonu zostanie widzom wynagrodzone. Aktor w rozmowie z Entertainment Weekly zapowiedział już epicką bitwę w stylu "Gry o tron".

Norman Reedus opowiedział przy tym o pracy nad finałowym odcinkiem, którego premiera została przełożona z powodu pandemii koronawirusa.

Graliśmy ogromne sceny bitewne do późnych godzin, które mają epicką skalę. Te sceny bitewne będą legendarne. - zapewnia aktor w rozmowie z Entertainment Weekly.

Finałowy odcinek 10. sezonu przełożony! Prace wstrzymane przez koronawirusa!Zobacz więcej

Trzeba przyznać, że jego wypowiedź na temat finału 10. sezonu "The Walking Dead" przypomina sposób, w jaki twórcy i aktorzy "Gry o tron" zapowiadali wielką bitwę o Westeros z 8. sezonu hitu HBO. Opinie widzów na temat mocno rozreklamowanego starcia były jednak podzielone.

Oby słowa Normana Reedusa znalazły pełne pokrycie w faktach na ekranie. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy obejrzymy 16. odcinek 10. sezonu "Żywych trupów".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hektor (gość)

    Nie mogę się doczekać ♥️🔥

    29.05.2020 10:49
  • Philip (gość)

    O tak kocham TWD <3

    28.05.2020 15:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×