"The Walking Dead" sezon 10. Nowa postać w serialu! Gamma będzie bardziej niebezpieczna niż Alfa? [CO SIĘ WYDARZY]

Wiadomo już, że polscy widzowie zobaczą 10. sezon "The Walking Dead" już 7 października na kanale FOX. Właśnie ujawniono kolejną bardzo interesującą informację związaną z uniwersum żywych trupów. Do obsady dołączyła kolejna gwiazda – Thora Birch! Czego jeszcze można spodziewać się w najnowszym sezonie "The Walking Dead"?

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 10. od 7.10.2019 na FOX! - sprawdź program tv

W 10. sezonie "The Walking Dead" akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Mamy pierwsze zdjęcie z 10. sezonu! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

W nowym sezonie "The Walking Dead" pojawi się nowa postać - Gamma. Wcieli się w nią Thora Birch, znana między innymi z takich filmów jak "American Beauty", "Bunkier" czy "Ghost World". Gamma jest nie tylko strażniczką nowych nemezis ocalałych – Szeptaczy, ale również oddaną przyboczną bezwzględnej Alfy. Jej imię sugeruje, że jest trzecią pod względem rangi, po Alfie i Becie (Ryan Hurst), przywódczynią Szeptaczy. Nowa bohaterka żarliwie popiera zarówno zwierzęcy sposób życia grupy, jak i ich bezlitosną liderkę. Gamma jest więc całkowitym przeciwieństwem córki Alfy – Lydii, która w poprzednim sezonie zakochała się w synu Carol, Henrym, i dołączyła do grupy Ocalałych.

Koniec komiksu Roberta Kirkmana! Co dalej z serialem?Zobacz więcej

Czego jeszcze można spodziewać się w najnowszym sezonie "The Walking Dead"? Czy grupa Ocalałych poradzi sobie z nadchodzącym i nieznanym dotąd niebezpieczeństwem? Tego będzie można dowiedzieć się już 7 października o godzinie 22:00 na kanale FOX!

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×