"The Walking Dead" sezon 10. Teaser zapowiada wielką bitwę. Ocaleni uciszą Szeptaczy w nowych odcinkach?

W sieci pojawił się teaser 10. sezonu "The Walking Dead", który zapowiada wielką wojnę. Bitwa z Szeptaczami jest nieunikniona. Czy Ocaleni zdołają uciszyć Szeptaczy w nowych odcinkach? Zobacz mroczną zapowiedź 10. sezonu "The Walking Dead".

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 10. od 7.10.2019 na FOX! - sprawdź program tv

Ocaleni w 10. sezonie "The Walking Dead" stoczą wielką bitwę z Szeptaczami, przy których bledną ich wszystkie dotychczasowe wyzwania. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Kolejne zdjęcia z nowych odcinków. Jak ma na imię dziecko Rosity?Zobacz więcej

Potwierdza to m.in. nowy teaser 10. sezonu "The Walking Dead". Czy Ocalonym uda się uciszyć Szeptaczy w nowych odcinkach? Zobacz mroczną zapowiedź 10. sezonu "The Walking Dead".

W 10. sezonie The Walking Dead  akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha  Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Zobacz nowy plakat zwiastujący premierowe odcinkiZobacz więcej

Jaki los czeka Ocalałych? Co jeszcze wydarzy się w 10. sezonie "The Walking Dead"? Odpowiedzi na te i inne pytania zaczniemy poznawać już w październiku!

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×