"The Walking Dead" sezon 10. Zdjęcia z nowych odcinków! Ocaleni szykują się do wielkiej bitwy! [CO SIĘ WYDARZY]

Każdy dzień przybliża fanów "The Walking Dead" do premiery 10. sezonu serialu. Aby nieco umilić to oczekiwanie i podsycić ciekawość, FOX przygotował 10 zdjęć zapowiadających pierwsze odcinki najnowszego sezonu! Oprócz tego, ujawnione zostało nazwisko kolejnego aktora, który wejdzie do świata The Walking Dead - do obsady dołączy Juan Javier Cardensas.

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 10. od 7.10.2019 na FOX! - sprawdź program tv

Dwa tygodnie temu FOX poinformował o dołączeniu do obsady "The Walking Dead" nowej aktorki – Thory Birch. Tydzień temu natomiast fani uniwersum żywych trupów usłyszeli, że zastępy walczących z zombiakami zasili jeszcze jeden bohater, w którego wcieli się Kevin Carroll. Tym razem niespodzianka jest jednak podwójna, bo nie dość, że ujawniono nazwisko kolejnego aktora występującego w nowej odsłonie "The Walking Dead", to jeszcze udostępniono aż 10 zdjęć zdradzających co nieco z tego, co wydarzy się w nadchodzącym sezonie!

Kim jest Virgil - nowy bohater? Będzie sprzymierzeńcem czy wrogiem?Zobacz więcej

Serialowy Dante, bo to właśnie w jego rolę wcieli się Juan Javier Cardensas (znany z serialu "Snowfall") zapowiada się dość tajemniczo. Wiadomo jedynie, że jest wygadany i nieokiełznany. Dante odegra kluczową rolę w historii Aleksandrii i być może trochę namiesza. W dziesiątym sezonie "The Walking Dead" akcja toczy się kilka miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii, kiedy to podczas ostrej zimy grupa ocalałych odważyła się przejść na terytorium Szeptaczy. Bohaterowie wciąż zmagają się z następstwami potwornego pokazu mocy Alfy (Samantha Morton) i niechętnie respektują nowe granice, które zostały im narzucone. Ocaleni zbierają siły i formują szyki, przygotowując się do nieuniknionej bitwy.

Szeptacze są jednak dużo większym zagrożeniem, przy którym bledną wszystkie dotychczasowe wyzwania, z jakimi kiedykolwiek zmagali się Ocaleni. Nadchodząca walka wydaje się być skazana na przegraną. Wszechobecne pytania o plan działania i paraliżujący strach zarażają grupę, doprowadzając do paranoi i konfliktów, które dla Ocalałych okazują się nie lada testem. Nadzieja, że cywilizacja może przetrwać w świecie wypełnionym umarłymi, wisi na włosku…

Będzie trzeci serial z uniwersum! Młodzież chce poznać prawdę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×