"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 16. Pierwszy śnieg w finale sezonu! Co się wydarzy?

Zima w końcu nadeszła! W finale 9. sezonu "The Walking Dead" po raz pierwszy w historii serialu zobaczymy... śnieg! Co wydarzy się w 16. odcinku 9. sezonu "Żywych trupów"?

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 16. w poniedziałek, 1.04.2019 o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

Zima nadeszła w "The Walking Dead"! Po raz pierwszy w historii serialu zobaczymy bohaterów w zimowej aurze. Finał 9. sezonu będzie rozgrywać się w środku śnieżnej zimy. To nie oznacza jednak, że znikną zagrożenia. Wręcz przeciwnie!

W 9. sezonie poznaliśmy nową grupę - Szeptaczy. Szybko okazało się, że to bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy "życiu" zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją – jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy).

"Żywe trupy" na Netfliksie!Zobacz więcej

Dodatkowo, w drugiej części obecnego sezonu obserwowaliśmy, jak bohaterowie mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat i ich wpływem na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka (Andrew Lincoln) wielu z nich stało się dla siebie obcych, ale pod pewnymi względami nie poznają też siebie samych. Po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu, w jak wielkim są niebezpieczeństwie, musieli się zebrać i połączyć siły, aby rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem. Okazało się też, że wszystko, co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym, co przyniesie przyszłość, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali, nie gwarantują już bezpieczeństwa. To, co działo się teraz jest tylko zapowiedzią kulminacyjnego starcia z Szeptaczami w sezonie 10.

Michonne zginie w 10. sezonie?! Danai Gurira odchodzi z serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×