"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 4. Śmierć Ricka. Takiego końca nikt się nie spodziewał? [SPOILERY+ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że koniec Ricka jest nieunikniony. Czy Rick umarł w 4. odcinku 9. sezonu "The Walking Dead"? Jak twórcy serialu postanowili zakończyć historię tego bohatera?

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 9. w poniedziałki o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

W 9. sezonie "The Walking Dead" zobaczyliśmy bohaterów półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. W poprzedniej serii, po śmierci Carla (Chandler Riggs), podczas decydującego starcia pomiędzy Rickiem (Andrew Lincoln) i Neganem (Jaffrey Dean Morgan), Grimes postanowił oszczędzić swojego wroga.

Zwiastun ostatniego sezonu Ricka Grimes'a! "To początek całkiem nowego świata" [WIDEO]Zobacz więcej

Grupa Ricka próbowała odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie trwała zbyt długo. Brakuje paliwa, amunicji, a świat, który znali szybko się zmienia i tam, gdzie zniszczeniu ulega dzieło człowieka, wkraczają siły natury.

Śmierć Ricka - UWAGA! SPOILER!

W 4. odcinku 9. sezonu "The Walking Dead" Rick i Daryl (Norman Reedus) decydują odciągnąć zbliżającą się hordę szwendaczy od ich obozu. Daryl jedzie na motocyklu, Rick dosiada białego konia. W pewnym momencie Gimes zauważa, że został otoczony przez zombie. Jego koń płoszy się i wrzuca Ricka, który spada prosto na wystające z ruin pręty. Jeden z nich wbija się w jego ciało. Rick leży unieruchomiony, krew sączy się z rany, a szwendacze są coraz bliżej. Wygląda na to, że to już koniec...

Wiadomo na pewno, że kolejny odcinek będzie ostatnim, w którym zobaczymy Ricka. Czy jednak jego śmierć będzie właśnie taka? W zapowiedziach sezonu widzimy scenę, w której Rick budzi się, gdy zombie jest tuż nad nim. Pokazane są też buty Ricka, strugi krwi i jego chód przypominający to, jak poruszają się "sztywni". Czy Rick przemieni się w zombie? Jaki będzie jego finał? Przekonamy się już wkrótce!

Jak zakończy się historia Ricka Grimes'a? Wiemy, kiedy Andrew Lincoln pojawi się ostatni raz w serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"The Walking Dead - o czym jest serial?

Akcja "The Walking Dead" rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie i skupia się na losach grupki ludzi, których głównym celem jest szukanie schronienia i ucieczka z dala od szwendaczy (ang. walkers). Na czele ocalałych stoi policjant Rick Grimes (Andrew Lincoln), który zrobi wszystko, aby ochronić rodzinę i przyjaciół. Wkrótce okazuje się także, że oprócz zombie, ich życiu zagrażają inni ludzie.

Reżyserem serialu, opartego na bestsellerowym komiksie Roberta Kirkmana, jest Frank Darabont, odpowiedzialny za powstanie takich filmów jak m.in. "Skazani na Shawshank" i "Zielona mila", oraz Gale Anne Hurd, producentka "Terminatora", "Obcego", "Armagedonu" i "Niesamowitego Hulka".

Zobacz galerię

Aktorzy wspominają swoje pierwsze chwile na planie serialu

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×