"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 6. Rick odszedł, teraz czas na Maggie. Jaki będzie jej koniec? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Bohaterowie "The Walking Dead" znikają jeden po drugim. Widzowie pożegnali się już z Rickiem. Teraz przychodzi czas na Maggie. Jak zakończy się jej historia w serialu?

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 9. w poniedziałki o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

Ostatni odcinek "The Walking Dead" z Rickiem Grimesem (Andrew Lincoln) został już wyemitowany. Widzowie zobaczyli, jak kończy się historia głównego bohatera serialu, który przez osiem sezonów dowodził grupą ocalałych w świecie opanowanym przez zombie.

Jak zmienił się Rick Grimes od pierwszego odcinka? Andrew Lincoln napisał list pożegnalny! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 9. sezonie, oprócz Andrew Lincolna, z serialem żegna się też Lauren Cohan, czyli Maggie. W 6. odcinku zobaczymy ją po raz ostatni. Okazuje się jednak, że w odróżnieniu od Ricka, Maggie nie odchodzi na zawsze. Losy bohaterki zostały rozpisane w ten sposób, że możliwy będzie jej powrót w ewentualnym 10. sezonie.

Jak wskazuje Lauren Cohan, rola, którą kreowała przez osiem lat, była dla niej bardzo wymagająca emocjonalnie. Stwierdziła, że czas poszukać nowych wyzwań, a jednym z nich będzie nowy serial, "Whiskey Cavalier". Czy jeszcze wróci do "The Walking Dead"? - Jakiekolwiek słowa na ten temat nie byłyby fair w stosunku do fanów serialu, mojej serialowej rodziny, ani mnie samej - powiedziała Cohan w jednym z wywiadów. Furtka zostaje jednak otwarta, a nam pozostaje czekać.

Aktorzy poza światem opanowanym przez zombie. Jak wyglądają na co dzień? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×