"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 8. Daryl oko w oko z niebezpiecznym stadem. Nowe zagrożenie w ostatnim odcinku w 2018 roku [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]

Podobnie jak poprzednie sezony, tak i najnowsza odsłona "The Walking Dead" podzielona została na dwie części. W 8. i ostatnim odcinku wyemitowanym w 2018 roku ocalali odkryją nowe zagrożenie. Sprawdźcie, co wydarzy się w finale sezonu 9A "The Walking Dead".

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 8. w poniedziałek, 26 listopada, o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

Ósmy odcinek dziewiątego sezonu "The Walking Dead" to ostatni epizod przed trzymiesięczną przerwą w emisji. Stacja AMC zaprezentowała zwiastun finału sezonu 9A, który ujawnia, że kilka postaci znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie.

Kreskówka bardziej krwawa niż "The Walking Dead" i "Westworld"! Zobacz więcej

W odcinku zatytułowanym "Ewolucja" będziemy śledzić wyprawę grupy ratunkowej prowadzoną przez Jezusa (Tom Payne), Aarona (Ross Marquand), Daryla (Norman Reedus) i jego psiego przyjaciela. Panowie szukając Eugene (Josh McDermitt) będą musieli stawić czoło niebezpiecznemu stadu. Wkrótce potem odkryją zaskakujące zagrożenie, które może skazać ich wszystkich na zagładę. Kiedy mężczyznom uda się odnaleźć Eugene'a, Daryl usłyszy szept szwędacza Trzymajcie ich razem.

Jaki los czeka grupę ratunkową i pozostałych ocalałych? Zobaczcie zwiastun i zdjęcia z 8. odcinka 9. sezonu "The Walking Dead"! Premierowy odcinek sezonu 9B "The Walking Dead" w lutym 2019 roku na FOX.

Zobacz galerię

"The Walking Dead" sezon 9. odcinek 8. - zwiastun:

Przypominamy, że w 1. odcinku 9. sezonu "The Walking Dead" spotkaliśmy bohaterów półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. To czas względnego spokoju pomiędzy grupami, które nadal pod przywództwem Ricka, współpracują ze sobą, próbując odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo. Brakuje paliwa, amunicji, a świat, który znali szybko się zmienia i tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury. W 9. sezonie z serialem pożegnali się Andrew Lincolna oraz Lauren Cohan, czyli Maggie. W 6. odcinku zobaczyliśmy ją po raz ostatni. Okazuje się jednak, że w odróżnieniu od Ricka, Maggie nie odchodzi z "The Walking Dead" na zawsze. Losy bohaterki zostały rozpisane w ten sposób, że możliwy będzie jej powrót w ewentualnym 10. sezonie.

Komentarze

Skomentuj
  • Martyna (gość)

    Uwielbiałam ten serial. Teraz oglądając go mam ochotę wydłubać sobie oczy. Sama nie wiem czemu nadal oglądam....

    26.11.2018 00:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×