"The Walking Dead" sezon 9B. Alpha - przywódczyni Szeptaczy na plakacie promującym nowe odcinki! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"The Walking Dead" powróci na antenę FOX już w lutym. Czego widzowie mogą się spodziewać w nowych odcinkach? Na plakacie promującym sezon 9B pojawiła się Alpha, czyli przywódczyni grupy Szeptaczy. Zobaczcie przerażającą grafikę!

Multimedia

"The Walking Dead" powróci 11 lutego o godz. 22:00 tylko na FOX!

"The Walking Dead" powróci już w lutym po trzymiesięcznej przerwie w emisji. W serialu nadal będziemy obserwować bohaterów mierzących się z wielkim niebezpieczeństwem. Przed nimi nowe zagrożenie - tzw. Szeptacze, czyli grupa ocalałych, którzy nakładają skórę zombie, aby "wtopić się w tłum" i pozostać niezauważonymi przez szwendaczy. Jak wiadomo z kart komiksów członkowie grupy są bezwzględni - żyją pośród zombie, a tropią i brutalnie zabijają niewinnych ludzi.

Bohaterowie zaczną kwestionować to, co wydaje im się, że widzą. Co wygląda na normalne w tym świecie, może się w rzeczywistości okazać bardziej niepokojące i przerażające niż na początku apokalipsy.

Kim są Szeptacze - nowe zagrożenie w serialu? Ile wspólnego mają ze Szwędaczami? [SPOILERY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowe odcinki z pewnością przybliżą widzom więcej informacji na temat Szeptaczy. Zapowiada to już plakat promujący sezon 9B, na którym widzimy straszną Alphę, czyli przywódczyni grupy. Myślicie, że wprowadzenie do fabuły nowego zagrożenia wpłynie lepiej na fabułę "The Walking Dead"?

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×