"The Walking Dead" sezon 9B. Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców?

Już w lutym zobaczymy nowe odcinki "The Walking Dead". Serial powróci na antenę FOX z sezonem 9B, a w nim: nowe zagrożenie - tzw. Szeptacze, czyli grupa ocalałych, którzy nakładają skórę zombie, aby "wtopić się w tłum". Jak wielkim są zagrożeniem? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców?

Multimedia

"The Walking Dead" powróci 11 lutego o godz. 22:00 tylko na FOX!

Finał pierwszej połowy 9. sezonu The Walking Dead, który oglądaliśmy pod koniec listopada, zaskoczył niejednego najwierniejszego fana produkcji. W jednej z ostatnich scen, na zamglonym cmentarzu, bohaterowie walcząc z hordą wygłodniałych zombie, natrafili na Szeptaczy, czyli grupę ludzi, która ubierając się w skóry zombie, żyje i porusza się wśród nich. W konfrontacji z nimi zginął jeden z głównych i ulubionych bohaterów – Jesus (Tom Payne). Kim jest nowe zagrożenie, z którym będą mierzyć się bohaterowie?

Kim są Szeptacze - nowe zagrożenie w serialu? Ile wspólnego mają ze Szwędaczami? [SPOILERY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szeptacze to nie jest zwykła grupka osób, które znalazły sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, polując i brutalnie mordując zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), obok której stoi jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst), a także córka Lydia (Cassady McClincy).

Co czeka na bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować ich jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat oraz z tym, jaki wpływ mają na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się obcych dla siebie nawzajem, ale pod pewnymi względami nie poznają też samych siebie. Jednak po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli zebrać siły, aby połączyć się i rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem.

Alpha - przywódczyni Szeptaczy na plakacie promującym nowe odcinki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wkrótce okaże się, że wszystko co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym co ich czeka, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali nie gwarantują im już bezpieczeństwa. Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×