"The Walking Dead" sezon 9B. Nowi bohaterowie i 7-letni przeskok w czasie! Co się wydarzy w nowych odcinkach?

"The Walking Dead," powraca, a wraz z nim nowe zagrożenie – Szeptacze! Kim są członkowie grupy, z którymi będą musieli zmierzyć się bohaterowie? Co się wydarzy w nowych odcinkach? Sezon 9B już od 11 lutego 2019 na FOX!

Multimedia

"The Walking Dead" sezon 9B. od poniedziałku, 11.02.2019 o godz. 22:00 na FOX! - sprawdź program tv

Finał pierwszej połowy 9. sezonu "The Walking Dead", który oglądaliśmy pod koniec listopada, zaskoczył niejednego fana produkcji. W jednej z ostatnich scen, na zamglonym cmentarzu bohaterowie walczyli z hordą wygłodniałych zombie i natrafili na Szeptaczy, czyli grupę ludzi, którzy noszą maski "uszyte" ze skóry zombie, żyją i swobodnie poruszają się wśród nich. W konfrontacji z nimi zginął jeden z głównych i najbardziej lubianych bohaterów fanów serialu – Jesus (Tom Payne).

Kto zostanie w serialu po odejściu Andrew Lincolna? Aktorzy podpisali nowe kontrakty! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szeptacze nie są zwykłą grupką osób, które znalazły sprytny sposób na przetrwanie. To bezwzględni mordercy, którzy pozostawiają przy „życiu” zombie, ale polują i brutalnie mordują zwykłych ludzi. Ich przywódczynią jest Alpha (Samantha Morton), u której boku stoją – jej prawa ręką Beta (Ryan Hurst) oraz córka Lydia (Cassady McClincy).

"The Walking Dead" sezon 9B - co się wydarzy?

Co czeka bohaterów serialu? Nadal będziemy obserwować, jak mierzą się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat i ich wpływem na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się dla siebie obcych, ale pod pewnymi względami nie poznają też siebie samych. Po rozpoznaniu nowego zagrożenia i zrozumieniu, w jak wielkim są niebezpieczeństwie, będą musieli się zebrać i połączyć siły, aby rozpocząć nierówną walkę z nowym wrogiem. Wkrótce okaże się, że wszystko, co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu z tym, co przyniesie przyszłość, a wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali, nie gwarantują już bezpieczeństwa.

Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców?Zobacz więcej

W jednym z wywiadów producentka serialu Angela Kang zdradziła kilka szczegółów na temat drugiej części 9. sezonu produkcji:

Z powodu skoków w czasie pominęliśmy w sumie ponad siedem lat, których widzowie prawie nie widzieli. Dzięki temu mamy możliwość cofania się z fabułą w czasie. Dlatego też może będzie możliwość zobaczenia postaci, które wrócą we flashbackach. Ale mamy też nowe postaci jak Alpha. Już nie mogę się doczekać, aż ludzie zobaczą ją na ekranie, bo to będzie naprawdę mocne wejście.

Sezon 10. potwierdzony! Szeptacze zdominują nowe odcinki? Kiedy premiera?Zobacz więcej

Jak wielkim zagrożeniem są Szeptacze? Czy są gorsi od Negana i jego Zbawców? The Walking Dead powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00. Dla wszystkich widzów, którzy nie mogą spać w nocy, FOX ma bardzo dobre wieści - premierowe odcinki będzie można oglądać na antenie kanału co poniedziałek o 3:30 w nocy, czyli pół godziny po premierze w USA.

Zobacz galerię

Jak gwiazdy "The Walking Dead" wspominają swoje początki w serialu?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×