"The Wall. Wygraj marzenia". Barbara i Dariusz z Warszawy zagrają o wielkie pieniądze! Padnie kolejny rekord w programie? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Już w najbliższym odcinku teleturnieju "The Wall. Wygraj marzenia" Barbara i Dariusz z Warszawy zagrają o wielkie pieniądze! Czy padnie kolejny rekord w programie, a parze uda się przebić zwycięstwo Lidii i Agnieszki?

Multimedia

"The Wall. Wygraj marzenia" w piątek, 5.10.18, o godz. 20:35 w TVP!

Barbara Poniatowska i Dariusz Paczkowski są parą. Ona jest instruktorką jogi, ale i artystką, która maluje murale. On jest działaczem społecznym, artystą. Poznali się na Facebook’u. Mieli wspólnych znajomych i tak się wszystko zaczęło.

Padła największa wygrana w historii teleturnieju TVP! Ile wygrały Lidia i Agnieszka? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po raz pierwszy widzieli się na warsztatach, na których Dariusz prowadził zajęcia artystyczne. Dariusz jest społecznikiem. Porusza ważne tematy, malując murale tematyczne. Jak twierdzi: -*Daje narzędzia konkretnym osobom, które same tymi narzędziami się posługują i opowiadają o swoim problemie”. Do wspólnego malowania murali tematycznych zaprasza np. osoby głuchonieme, osoby chore na depresję, seniorów, młodzież, osoby uzależnione, dzieci romskie. W ten sposób osoby borykające się z problemami wyrażają swoje uczucia poprzez sztukę. Niektóre dzieła inspirowane są przesłaniem księdza Jana Kaczkowskiego.Barbara prowadzi zajęcia jogi z osobami niewidomymi i słabowidzącymi. Pomaga również kobietom, które „wyszły” z toksycznych związków.

Barbara ma dwie córki – Martynę i Michalinę. Jej życiowym mottem jest: jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Dariusz ma dwójkę dzieci – syna Krzysztofa i córkę Karolinę. Jego pasją jest praca z ludźmi i sztuka. Jego życiowe motto to „Żyj i daj żyć innym”. Otrzymał wyróżnienie od Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN 2017. Uhonorowano go tytułem Patriotycznie Zakręcony. Był także laureatem nagrody POLCUL.

Teraz oboje staną przed szansą wygrania ogromnych pieniędzy w programie "The Wall. Wygraj marzenia". Czy im się to uda? Zobaczcie przedpremierowe fragmenty! Przypominamy, że największa do tej pory wygrana w historii teleturnieju TVP padła 6 kwietnia 2018 roku. Lidia i Agnieszka wygrały 304 tys. złotych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×