"The Wall. Wygraj marzenia". Padła największa wygrana w historii teleturnieju TVP! Ile wygrały Lidia i Agnieszka? [ZDJĘCIA]

W piątkowym (6.04) odcinku "The Wall. Wygraj marzenia" padła największa wygrana w historii teleturnieju TVP! Ile wygrały Lidia Bukowska i Agnieszka Bukowska? Na co przeznaczą wygrane pieniądze? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Lidia i Agnieszka znają się od dwóch lat, zbieżność nazwisk jest przypadkowa. Lidia założyła fundację „Pomocna Mama”. Obecnie prowadzi ją razem z Agnieszką. W ramach działalności Lidia i Agnieszka udzielają pomocy osobom niepełnosprawnym, prowadzą warsztaty dla osób chorych oraz ich bliskich.

W programie „The Wall. Wygraj marzenia” wygrały 304 tys. złotych, które przekażą przede wszystkim na działania fundacji, a także na wyjazd do nadmorskiego kurortu w Polsce, po to aby zregenerować siły na dalsze działania.

TVP też rozdaje milion? Padnie najwyższa wygrana w historii! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każdy odcinek teleturnieju TVP1 to występ jednej, wyjątkowej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. U spodu wysokiej ściany znajduje się 15 kieszeni z kwotami od 1 do 100 tysięcy złotych. Po każdym pytaniu ze strefy u góry ściany spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Te w nieprzewidywalny sposób zmieniają kierunek spadania kuli tak, że do ostatniego momentu nie wiadomo, w którą z 15 kieszeni wpadnie kula i jaką wskaże kwotę. Widz do samego końca nie wie, co spotka uczestników, ani jaka będzie wysokość wygranej.

Maria Romanek wygrała milion złotych! Kim jest? Sprawdź pytanie za milion! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ważnym elementem teleturnieju są pozytywne historie uczestników programu, które mają inspirować oraz motywować. Imponująca jest również scenografia – ściana ma wysokość czterech pięter. W teleturnieju prócz szczęścia liczy się wiedza uczestników oraz znajomość słabych i mocnych stron partnera rozgrywki.

Zobacz galerię

Pełen napięcia teleturniej oparty na amerykańskiej licencji cieszy się ogromną popularnością na świecie i emitowany jest w największych stacjach, m.in. NBC (Stany Zjednoczone), TF1 (Francja), RTL (Niemcy), Telecinco (Hiszpania).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×