"The Wall. Wygraj marzenia" w Lany Poniedziałek. Karol Strasburger i Robert Janowski w wielkanocnym odcinku specjalnym! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W Lany Poniedziałek TVP1 wyemituje specjalny odcinek świąteczny, w którym udział wezmą Karol Strasburger i Robert Janowski. Panowie zagrają o pieniądze, które przekażą na cele charytatywne.

Multimedia

"The Wall. Wygraj marzenia" odcinek specjalny w Lany Poniedziałek, 2.04.2018 o godz. 21:50 w TVP1! - sprawdź program tv

Robert Janowski w "The Wall. Wygraj marzenia" chciałby pomóc Kalince, która jest podopieczną fundacji "Zdążyć z Pomocą". Kalinka Zarychta ma 5 lat. Od 3 lat choruje na padaczkę lekooporną. Do tej pory nie udało się znaleźć leku, który mógłby zatrzymać napady. Z tego powodu Kalinka ma kłopoty z mówieniem i pamięcią, a więc także z uczeniem się. Z powodu osłabienia chorobą szybko męczy się, gdy coś robi. Kalinka potrzebuje sprzętu i programów rehabilitacyjnych, pozwalających na poprawę obszarów pracy mózgu zniszczonych napadami padaczkowymi. Niezbędna jest codzienna rehabilitacja w obszarach logopedycznym, neurologicznym, intelektualnym i sensorycznym.

Paweł Orleański zapowiada: Emocje sięgną zenitu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Karol Strasburger chciałby natomiast przeznaczyć swoją część wygranej na pomoc Immanuelkowi. Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie. Dziś Immanuel ma prawie 6 lat, a jego bliscy robią wszystko, by uczył się normalnie żyć. Immanuel ma wiotkość mięśni, opada mu główka, ale rączki i nóżki są już silne. Chłopiec próbuje nawet sam siadać. To wszystko dzięki regularnym wyjazdom na turnusy rehabilitacyjne, na które Immuś jeździ średnio 5-6 razy w roku.Immanuel i Kalinka są podopiecznymi fundacji ADMOVERI. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Szafera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • zdegustowana (gość)

    Jak twórca programu mógł pozwolić by odcinek charytatywny zakończył się prawie z niczym? To jakaś paranoja. Tylko fart zdecydował o marnej wygranej. Rozumiem, że to program rozrywkowy ale odcinek specjalny powinien mieć łagodniejsze zasady.

    02.04.2018 23:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×