"The Wall. Wygraj marzenia" znika z anteny! Kiedy ostatni odcinek popularnego teleturnieju TVP?

Nie będzie kolejnego sezonu "The Wall. Wygraj marzenia". Telewizja Polska zdecydowała o zakończeniu popularnego teleturnieju, który od wiosny br. prowadził Maciej Kurzajewski. Kiedy ostatni odcinek "The Wall. Wygraj marzenia"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia" pojawił się na antenie TVP1 w 2017 roku. Początkowo gospodarzem programu był Paweł Orleański, ale wiosną br. zastąpił go Maciej Kurzajewski. Jacek Kurski tłumaczył, że powodem zwolnienia Orleańskiego, była jego ciągła obecność u konkurencji.

Koniec "The Wall. Wygraj marzenia"

Od września br. teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia" pokazywano w niedziele tuż po godz. 20:00 na antenie TVP2. Duży spadek oglądalności spowodował jednak, że Telewizja Polska zrezygnowała z teleturnieju. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, ostatni odcinek "The Wall. Wygraj marzenia" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 października. W kolejnym tygodniu w tym paśmie pokazany zostanie mecz eliminacyjny do Euro 2020 Polska-Macedonia Północna. Następnie Dwójka będzie emitować powtórki "The Wall. Wygraj marzenia".

Jacek Kurski komentuje zmianę prowadzącego: Ciągle widziałem go u konkurencjiZobacz więcej

O "The Wall. Wygraj marzenia"

Każdy odcinek "The Wall. Wygraj marzenia” to występ jednej, wyjątkowej pary. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, a od spełnienia dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. U spodu wysokiej ściany znajduje się 15 kieszeni z kwotami od 1 do 100 tysięcy złotych. Po każdym pytaniu ze strefy u góry ściany spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Aż do ostatniej chwili nie wiadomo, w którą kieszeń wpadnie kula i jaką wskaże kwotę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×