"The Wine Show". Przewodnik po fascynującym świecie wina. Jakie historie kryją się w każdej butelce cenionego trunku?

To prawdziwa uczta dla wielbicieli dobrego wina. "The Wine Show" to przewodnik po fascynującym świecie wina, który w świeży i zabawny sposób prezentuje pasjonujące historie ukryte w każdej butelce tego cenionego trunku. Sprawdź, gdzie oglądać!

Multimedia

"The Wine Show" we wtorek, 5 lutego o godzinie 22:00 w Kuchnia+ - sprawdź program tv

Kuchnia+ przygotowała prawdziwą ucztę dla wielbicieli wyrafinowanych potraw i dobrego wina. „The Wine Show” to przewodnik po fascynującym świecie wina, który w świeży i zabawny sposób prezentuje pasjonujące historie ukryte w każdej butelce tego cenionego trunku. Z kolei „Uczta”, dokument o subkulturze wytrawnych smakoszy, ukaże intrygujący świat ekskluzywnych restauracji. Widzowie oprócz podglądania pracy najwybitniejszych szefów kuchni będą mogli poznać cenionych krytyków kulinarnych.

Gotowanie na ekranie, czyli najlepsze programy kulinarne! [GALERIA]Zobacz więcej

Na czym polega toskański wyścig beczkowy? Czy ulubiony napój Napoleona i Charlesa Dickensa przetrwał próbę czasu? Jak smakują wina z jednych z najbardziej ekskluzywnych winnic świata? Podróżując przez 11 krajów na 6 kontynentach, pasjonaci i znawcy wina, Joe Fattorini i Amelia Singer oraz znana widzom Kuchni+ Gizzi Erskine, oprowadzą widzów po najlepszych winiarniach. Z kolei aktorzy Matthew Goode i Matthew Rhys, w pięknej scenerii włoskich wzgórz i willi, zaprezentują najsłynniejsze winnice słonecznej Italii. Ich zadaniem jest nie tylko degustacja lokalnych win, czy testowanie winiarskich gadżetów, ale przede wszystkim wybór tego trunku, który najlepiej odda ducha danego regionu. Prowadzący, pomimo licznych przygód i nieoczekiwanych przeszkód, odkryją fascynujące historie stojące za każdą butelką: dzięki nim przeniesiemy się m.in. do czasów II wojny światowej we Francji, czy posłuchamy o katastrofach naturalnych w Chile.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×