"The Witcher: Blood Origin". Laurence O'Fuarain dołącza do obsady serialu! Jaką postać zagra?

Trwają prace nad serialem "The Witcher: Blood Origin", którego akcja będzie rozgrywać się w świecie znanym z "Wiedźmina". Do obsady dołączył Laurence O'Fuarain! W jaką postać się wcieli?

Multimedia

Laurence O'Fuarain w "The Witcher: Blood Origin"

Trwają prace nad serialem rozgrywającym się w uniwersum "Wiedźmina". Netflix niedawno poinformował, że Laurence O'Fuarain wcieli się w postać Fjalla w serialu "The Witcher: Blood Origin". Fjall jest jednym z wojowników, którzy przysięgli chronić Króla. Nosi w sobie zadrę: stracił ukochaną osobę, która zginęła w czasie próby ocalenia go. Wspomnienie tego wydarzenia nie pozwala mu się zatrzymać ani pogodzić z samym sobą i otaczającym go światem. Aby uwolnić się od tego cierpienia, Fjall będzie walczył u boku najbardziej nieoczekiwanych sojuszników i wkroczy na drogę zemsty prowadzącą przez kontynent pogrążony w chaosie, byle tylko zdobyć odkupienie.

Laurence O'Fuarain - o aktorze

Laurence O'Fuarain pochodzi z Dublina. Wykształcenie zdobywał w The Factory (obecnie Bow Street) i ukończył studia w 2015 roku. Zagrał w takich serialach jak "Wikingowie", "Gra o tron" czy "Kraina bezprawia".

Jodie Turner-Smith dołączyła do obsady prequelu "Wiedźmina". Kogo zagra?Zobacz więcej

Oprócz tego, wystąpił w wielu produkcjach filmowych, takich jak "Black 47", "Tajny dziennik" oraz "Of Gods and Warriors". Laurence zagrał główną rolę w "Void", mrocznym, psychologicznym filmie krótkometrażowym.

"The Witcher: Blood Origin" - o serialu

Fabułę produkcji stanowi dawno zapomniana historia, osadzona w świecie elfów. Akcja tej opowieści miała miejsce 1200 lat przed akcją przedstawioną w "Wiedźminie". Produkcja przedstawia pochodzenie oraz losy pierwszego Wiedźmina, a także wydarzenia, które doprowadziły do “Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Jason Momoa zagra w prequelu "Wiedźmina"? Wyciekły pierwsze informacje castingowe!Zobacz więcej

The Witcher: Blood Origin będzie sześcioodcinkowym limitowanym prequelem do wydarzeń znanych z "Wiedźmina", serialowego hitu Netflix.

Serial "Wiedźmin" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×