"The Witcher: Blood Origin". Prace nad serialem postępują bardzo sprawnie! Twórca pochwalił się gotowymi scenariuszami!

Serialowe uniwersum "Wiedźmina" powoli się rozrasta. W produkcji znajduje się między innymi serial "The Witcher: Blood Origin", prequel wydarzeń znanych z "Wiedźmina". Na jakim etapie znajdują się obecnie prace?

Multimedia

"The Witcher: Blood Origin" - etap prac

Serial "The Witcher: Blood Origin" jest obecnie w produkcji. Wszystko wskazuje na to, że scenariusze do wszystkich 6 odcinków prequelu "Wiedźmina" są już w całości gotowe. Ostatnio pochwalił się nimi jeden z twórców serialu za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze.

Zdjęcie przedstawiające 6 scenariuszy odcinków opatrzył opisem przywołującym na myśl rymowankę o srokach: "Jedna zwiastuje smutek, dwie radość, trzy zemstę, cztery śmierć, pięć płomień, a sześć – świat nieopowiedziany, który już nigdy nie będzie taki sam".

Jodie Turner-Smith dołączyła do obsady prequelu "Wiedźmina". Kogo zagra?Zobacz więcej

Fotografia została wykonana w sposób uniemożliwiający odczytanie tytułów poszczególnych odcinków.

"The Witcher: Blood Origin" - o serialu

Fabułę produkcji stanowi dawno zapomniana historia, osadzona w świecie elfów. Akcja tej opowieści miała miejsce 1200 lat przed akcją przedstawioną w "Wiedźminie". Produkcja przedstawia pochodzenie oraz losy pierwszego Wiedźmina, a także wydarzenia, które doprowadziły do “Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

Laurence O'Fuarain dołącza do obsady serialu! Jaką postać zagra?Zobacz więcej

"The Witcher: Blood Origin" będzie sześcioodcinkowym limitowanym prequelem do wydarzeń znanych z "Wiedźmina", serialowego hitu Netflix.

Serial "Wiedźmin" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×