"This Is Going To Hurt". Ben Whishaw zagra lekarza komika w nowym serialu BBC i AMC

Ben Whishaw zagra główną rolę w nowym serialu BBC i AMC pt. "This Is Going To Hurt". To ekranizacja pamiętnika Adama Kay'a, brytyjskiego komik i byłego lekarza. Co już wiadomo o tej produkcji? Oto pierwsze szczegóły.

Multimedia

Ben Whishaw wraca na mały ekran. Po roli w nagradzanym serialu "Skandal w angielskim stylu" z 2018 roku, brytyjski aktor wystąpi w kolejnej produkcji telewizyjnej. Mowa o nowym serialu BBC i AMC pt. "This Is Going To Hurt", który będzie ekranizacją wspomnień byłego lekarza, a obecnie komika - Adama Kay'a. Produkcja ma pokazać jasne i ciemne strony pracy lekarza.

Lauren S. Hissrich zdradziła, jak 2. sezon zmieni się w obliczu pandemii. "Geralt, Ciri i Yennefer będą jak rodzina"Zobacz więcej

Kay został scenarzystą i jednym z producentów wykonawczych projektu. Reżyserką serialu została Lucy Forbes, która pracowała wcześniej przy 2. sezonie "The End of the F***ing World".

To uczciwe, przezabawne, rozdzierające serce spojrzenie na wielką instytucję jaką jest państwowa służba zdrowia oraz armię nieznanych bohaterów, którzy pracują w najbardziej stresujących warunkach. Kryzys spowodowany przez Covid-19 rzucił jeszcze więcej światła na ich wspaniałą pracę i podkreśla konieczność wspierania NHS i jego pracowników. Z niecierpliwością czekam na opowiedzenie tej historii wraz z Lucy Forbes i wspaniałym zespołem SISTER, aby przenieść słowa Adama na mały ekran. - powiedział Ben Whishaw.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×