"Tidelands". Jacek Koman w pełnym tajemnic, pierwszym australijskim serialu Netflixa! Kogo zagra? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

„Tidelands” to pierwszy australijski serial oryginalny, który pojawi się na Netflix już w grudniu. W produkcji będziemy mogli oglądać Jacka Komana, który międzynarodowej publiczności dał się poznać rolą w słynnym musicalu "Moulin Rouge". Kogo Jacek Koman zagra w "Tidelands"?

Multimedia

Główną bohaterką serialu „Tidelands” jest Cal McTeer (Charlotte Best), młoda kobieta, która po spędzeniu 10 lat w zakładzie poprawczym wraca do swojego rodzinnego miasteczka rybackiego. Jej rodzinna miejscowość pełna jest tajemnic, z których największą skrywa dziwna społeczność wyrzutków zamieszkująca odosobnioną część zatoki.

W tajemniczej zatoce Orphelin pojawia się bowiem nowa siła. Sekrety zostaną ujawnione, a prawda wypłynie na powierzchnię...

Byliśmy na planie nowego serialu Netflixa! To pierwszy polski serial światowej klasy? [RELACJA Z PLANU+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W serialu obok takich aktorów jak: Elsa Pataky, Aaron Jakubenko, Peter O’Brien, Mattias Inwood i Madeleine Madden wystąpi Jacek Koman. Polscy widzowie z pewnością kojarzą go z seriali: "Lekarze", "Wataha" czy "Prokurator. Międzynarodowej publiczności aktor dał się poznać rolą w słynnym musicalu "Moulin Rouge". Niebawem będziemy mogli oglądać go w nowej produkcji TVN "Chyłka - Zaginięcie". Jacek Koman od lat mieszka w Australii. Występuje nie tylko w australijskich filmach i serialach. Jest też wokalistą popularnego zespołu VulgarGrad.

Pierwszy sezon australijskiego serialu Netflixa liczy 8. odcinków. Odpowiadają za niego Stephen M. Irwin i Leigh McGrath. Premiera serialu odbędzie się na Netflix już 14 grudnia.

Zobacz galerię

"Tidelands" zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Ale clickbait (gość)

    No i kogo w końcu zagra? Nadal nie wiem...

    16.12.2018 15:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×