"Titanic oczami Jamesa Camerona" w 104. rocznicę zatonięcia Titanica na NGC! [ZDJĘCIA]

Dokładnie 104 lat temu, w trakcie swego dziewiczego rejsu z Southampton do Nowego Jorku, zatonął po zderzeniu z górą lodową brytyjski transatlantyk RMS Titanic, w katastrofie zginęło ponad 1500 osób. Film Jamesa Camerona o tym wydarzeniu stał się hitem. National Geographic Channel.

Multimedia

"TITANIC OCZAMI JAMESA CAMERONA" W PIATEK, 15.04.2016 O GODZ. 22:00 W NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL!

Film "Titanic" Camerona z 1997 roku zdobył 11 Oskarów i zarobił na całym świecie ponad miliard dolarów. Teraz National Geographic Channel dołącza do reżysera i badacza-rezydenta w jednej osobie oraz kilku z najbardziej znanych na świecie ekspertów ds. Titanica, by poprowadzić wielkie kryminalne śledztwo na najbardziej osławionym w historii wraku. Zostanie ono udokumentowane w programie "Titanic oczami Jamesa Camerona".

W celach badawczych Cameron zanurkował do wraku Titanica ponad 30 razy. Zgromadził zespół inżynierów, architektów morskich, artystów i historyków. Ma on wyjaśnić nierozwiązane tajemnice dotyczące przyczyn i przebiegu zatonięcia tego "niezatapialnego" statku. Zespół ekspertów nie tylko wykorzysta swoją ekspertyzę, by rozwiązać otaczające katastrofę nierozwiązane zagadki. Zbada również pierwszy film o wraku i postara się określić, jakie nowe możliwości technologiczne pojawiły się od jego premiery w 1997 roku. Nikt wcześniej nie podjął się śledztwa na taką skalę, a niektóre ujawnione w jego toku fakty mogą zmienić fundamentalne założenia na temat przebiegu zdarzeń na Titanicu w dniu 14 kwietnia 1912 roku.

CZYTAJ TAKŻE:

"TITANIC THE EXHIBITION" JUŻ W POLSCE! "NA STATKU NA PEWNO GRALI CHOPINA" [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TITANIC". NAGRODZONE 11 OSCARAMI DZIEŁO JAMESA CAMERONA [RECENZJA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×