titanic

Polscy lektorzy: nieodżałowany Tomasz Knapik, Krystyna Czubówna, Piotr Borowiec i inni. Oto najpopularniejsze głosy polskiej telewizji!

Polscy lektorzy: śmierć Tomasz Knapika wstrząsnęła wszystkimi. Jeden z najbardziej legendarnych polskich lektorów miał 77 lat. Knapik nie był jedynym popularnym polskim lektorem. Zobaczcie galerię z sylwetkami najbardziej znanych polskich lektorów. Jak wyglądają najpopularniejsze głosy w Polsce? Przekonajcie się sami!

07.09.2021Polscy lektorzy

"Powrót do przyszłości". Elsa Raven nie żyje. Aktorka z kultowego filmu Roberta Zemeckisa miała 91 lat

Elsa Raven nie żyje. Aktorka, która wystąpiła w kultowym filmie Roberta Zemeckisa miała 91 lat. "Powrót do przyszłości“ to bowiem jeden z najbardziej uwielbianych przez kinomanów filmów w dziejach. Produkcja posiada specjalne miejsce w sercach filmomaniaków na całym świecie, którzy dzięki niemu mogli poczuć miłość do kina. Dziś dowiadujemy się, że jedna ze znaczących postaci dzieła – aktorka Elsa Raven nie żyje.

05.11.2020Powrót do przyszłości

Filmy z Leonardo DiCaprio. Ranking najlepszych ról jednego z najbardziej niedocenionych aktorów na świecie [TOP20]

Leonardo DiCaprio uchodzi za jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie. Mimo że pierwsze kroki w branży filmowej stawiał już jako dziecko, to upragnioną sławę i uznanie widzów przyniósł mu dopiero „Titanic” - katastroficzno-romantyczny film o miłości nastolatków, w którym zagrał u boku Kate Winslet. Od tej pory niemal każdy film z Leonardo DiCaprio w roli głównej odnosił kasowy sukces. Sprawdź, nasz subiektywny ranking najlepszych filmów z Leonadro DiCaprio!

25.09.2019Ranking

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×