Tłumy młodych ludzi na castingu do serialu "Trudne sprawy" [ZDJĘCIA]

Wakacje to dobry czas na przeprowadzanie castingów do seriali i programów rozrywkowych. Młodzież wykorzystuje letnią przerwę od szkoły, aby przeżyć przygodę i pojawić się w telewizji. Na castingu do paradokumentu "Trudne sprawy" pojawiły się tłumy.

Multimedia

Castingi do seriali paradokumentalnych, emitowanych na antenie Telewizji Polsat, właśnie trwają. Jeden z nich odbył się w łódzkim hotelu Światowit, a pojawiły się na nim tłumy spragnionych filmowej kariery ludzi.

Żeby wziąć udział w castingu, po pierwsze trzeba wypełnić ankietę. Kandydaci muszą wypełnić rubryczki,w których znajdują się pytania dotyczące danych osobowych, a także tego, czy zgodziliby się zagrać romantyczną, choć nie erotyczną, scenę z obcym aktorem lub, czy zgodziliby się pokazać topless, ale bez twarzy w odważniejszej scenie łóżkowej. Można też zgodzić się na wystąpienie w scenie romantycznej z własnym partnerem (za dodatkową stawkę) lub udostępnić do filmu własne mieszkanie (też za opłatą).

CZYTAJ TAKŻE: "AMERYKA MARZEŃ" - NOWY PARADOKUMENT O POLAKACH W USA [WIDEO] DRUGI SEZON PARADOKUMENTU "SŁOIKI" JESIENIĄ 2015 W POLSACIE

Następnie, potencjalni "aktorzy" otrzymują scenariusze scen z bohaterami, których mieliby zagrać. Przed kamerą muszą wcielić się w postać i zaprezentować swoje aktorskie umiejętności w różnych sytuacjach. Na przesłuchaniu należy improwizować. Kogo w ostateczności zobaczymy na ekranie telewizorów? Przekonamy się już jesienią!

"Trudne sprawy" to serial paradokumentalny produkowany przez Tako Media. Opowiada o problemach życia rodzinnego odgrywanych przez aktorów amatorów, którzy bez ścisłego scenariusza tworzą postać. Na antenie Telewizji Polsat jest od 2011 r. Powstaje na licencji niemieckiego formatu "Familien im Brennpunkt", emitowanego na kanale RTL.

Czytaj więcej w Dzienniku Łódzkim

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×