"To był rok!". Izabella Krzan zamierza rozwijać swoją wokalną karierę? Zostanie piosenkarką?

Izabella Krzan to jedna z głównych twarzy Telewizji Polskiej. Piękna prezenterka dała się już poznać jako współprowadząca programy "Koło fortuny" oraz "Pytanie na śniadanie", ale widzowie coraz częściej mogą ją zobaczyć i usłyszeć jak... śpiewa! Izabella Krzan zamierza rozwijać swoją wokalną karierę?

Multimedia

"To był rok!" 3. sezon - premiera w niedzielę, 14 marca, o godzinie 21:15 na antenie TVP 1

Izabella Krzan to postać, której przedstawiać nie trzeba. Widzowie doskonale poznali ją w "Kole fortuny", a teraz mogą ją podziwiać także w "Pytaniu na śniadanie".

To jednak nie koniec zawodowych wyzwań przed piękną prezenterką. Izabella Krzan już za chwilę zadebiutuje jako kapitanka jednej z drużyn w 3. sezonie programu "To był rok!". Kapitanem drugiej ekipy będzie Tomasz Wolny. Krzan o swoim nowym show mówi tak:

Ja się zakochałam w tym formacie. Zawsze kochałam rywalizację, bo jestem dzieckiem sportu i zawsze nim byłam, więc to, że w ogóle będę w programie - ja tam szaleję! Naprawdę szaleję. Jak ja nie wygrywam, to jestem tak wściekła po prostu, że nie mogę wytrzymać, a z kolei jak wygrywam, to cieszę się bardziej niż nasze gwiazdy.

Izabella Krzan szczerze wyznaje: Jeszcze nie mogę się równać z Marzeną Rogalską, ale mam nadzieję, że widzowie mnie polubiąZobacz więcej

Do tego Izabella Krzan coraz częściej... śpiewa na antenie TVP! Ostatnio można było zobaczyć ją śpiewającą na 30. urodzinach zespołu Boys czy w programie "Jaka to melodia?". Czy to oznacza, że Izabella Krzan zamierza rozwijać swoją wokalną karierę? Zostanie piosenkarką?

Będzie szansa jeszcze mnie usłyszeć, jak najbardziej. M.in. w programie "To był rok!", też tam śpiewamy, więc to był skok na głęboką wodę. (...) Na pewno nie mam zamiaru zrobić kariery muzycznej, nie będę piosenkarką ani wokalistką, bo nie mam wykształcenia. Uważam, że jest tyle pięknych głosów w tym kraju i to je trzeba promować, a nie kogoś kto trochę śpiewa - wyznała nam Izabella Krzan.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Jakarta prowadzaca pytanie na sniadanie i kolo fortuny taka bedzie z niej piosenkarka, czyli zadna

  12.03.2021 10:39
 • Biedron (gość)

  lukas ja też lubię zabawy w chowanego, kici kici ja w tobie chowam a ty udajesz zadowolonego :*

  11.03.2021 16:05
 • lukas (gość)

  Poziom komentarzy doprawdy peowski. Pani Iza jest piękną i miłą prezenterką, ciągle uczy się i rozwija. Sądzę, że ma przed sobą karierę. Niektóre z komentarzy nadają się do zaskarżenia z art. 212 i 216 Kodeksu karnego. Uważajcie trolle - znaleźć was nie jest trudno.

  11.03.2021 13:46
 • Polska Polka (gość)

  Do Prezesie TVP..proszę poczytać na różnych forach co ludzie piszą o Krzan, niech Pan się zlituje nad nami I weźmie ją sobie do parzenia kawy, czy u nas już taka bryndza z autorytety mi? ..albo jest tak niska poprzeczka, ona nic sobą nie reprezentuje!!!..miernota która została miss a jak słucham jej w kole fortuny to mnie krew zalewa. ..ta miernota uparł się wypytywać uczestników co zrobią ...."jeśli wygrają trochę piniendzy "....PINIENDZY! !!!...KURSKI zrób choć raz coś dla widzów I weź ją sobie , ratunkuuuu

  11.03.2021 12:41
 • Polska Polka (gość)

  To dobrze, że ta miernota nie zamierza spiewać, nienawidzę tej miernoty z debilnym uśmieszkiem , komu ona zrobiła loda że tak ją promują? W Polsce jednak wystarczy mieć zdrowe zęby I trochę prezencji aby robić karierę...Prezesie TV, nienawidzę tej Krzan, dlaczego PNŚ, pozbawiliście mnie I oglądania tego programu..

  11.03.2021 12:31
 • gość 3 (gość)

  Czy to nie przesada jak do wszystkiego czyli do niczego, śpiew z kluchą w gardle

  11.03.2021 11:15
 • :/ (gość)

  Normalnie ta krzan = chłam to taka cipa renesansu, nie tylko możesz z nią nosić te same buty ze względu na wielki rozmiar jej stopy, to ci jeszcze śmigłem zakręci, zaśpiewa pod prysznicem, zna się na tym i na niczym, zrobi nosem jak słoń trombą...jako sutener byłbym dumny z takiej kurwy.

  10.03.2021 21:49
 • Kaja (gość)

  To jest koszmar

  10.03.2021 19:25
 • Irek (gość)

  dramat zenada wszedzie ona widzowie przestana ogladac tej baby TVP

  10.03.2021 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×